Pomoc

Aplikacja Klimatyczny Kołobrzeg działa od kilku lat. Do tej pory była jednak wykorzystywana głównie jako mobilny przewodnik miejski, zarówno dla turystów odwiedzających Kołobrzeg, jak i dla jego mieszkańców poszukujących aktualnych informacji o wydarzeniach w mieście, koncertach, festiwalach itp.

Teraz jej zaktualizowana wersja zawiera moduł „Zgłoś usterkę".  Korzystanie z niej jest bardzo proste.

Aby dokonać zgłoszenia nieprawidłowości wystarczy mieć przy sobie telefon komórkowy z zainstalowaną darmową aplikacją, sfotografować miejsce, zaznaczyć lokalizację usterki na interaktywnej mapie, krótko opisać zgłaszany problem i przesłać zgłoszenie. By zgłoszenie zostało przekazane do realizacji niezbędne jest podanie adresu mailowego. Kliknięcie w link przesłany na podany przez zgłaszającego adres mailowy uruchomi procedurę, a zgłoszenie trafi do odpowiedniego wydziału zajmującego się daną kategorią.

Zgłoszenia można składać zarówno za pomocą aplikacji miejskiej aplikacji mobilnej Klimatyczny Kołobrzeg jak i strony internetowej www.usterka.kolobrzeg.eu. W obu przypadkach wnioski przez odpowiednie wydziały zostaną rozpatrzone pod kątem możliwości naprawy problemu i zostanie im nadany odpowiedni status.

Postęp w sprawie można obserwować na stronie internetowej, po zmianie statusu zostaną Państwo poinformowani także mailowo.  Można także dopisać się do powiadomień dotyczących usterek, które zostały zgłoszone już przez kogoś innego.

Aplikacja Klimatyczny Kołobrzeg jest bezpłatna i dostępna na urządzeniach z systemami Android i iOS. Nową zaktualizowaną wersję możemy pobrać z Google Play, App Store.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zachęcamy do zgłaszania awarii i usterek za pośrednictwem miejskiej aplikacji mobilnej Klimatyczny Kołobrzeg.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...