Zgłoszenia (48)

Ul. Rolna -plac budowy, zapadająca się jezdnia

Bezpieczeństwo i porządek
W realizacji
2019-12-21 04:47:55

Proszę o interwencję w sprawie oczyszczenia ul. Rolnej na wysokości zakładu energetycznego. Od trzech m-cy firma remontująca ul. Wylotową ma na końcu drogi bazę materiałową. Droga jest...

Zatrzymywanie się na chodniku mimo zakazu - ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek
W realizacji
2019-12-19 08:33:26

Pojazdy ograniczają przejście pieszym i rozjeżdżają zapadnięty już chodni, należałoby wstawić słupki ograniczające możliwość wjazdu na chodnik, tak jak za zatoczką autobusową. Jak widać sam znak jest...

Awaria oświetlenia na boisku przy TKK.

Bezpieczeństwo i porządek
W realizacji
2019-11-12 20:32:31

Nie działa oświetlenie na boisku i siłowni zewnętrznej na Ogrodach ( ul. Czarnieckiego-Koniecpolskiego).

Zatrzymywanie się pojazdów przed przejściem dla pieszych i na skrzyżowaniu - ulica Frankowskiego.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2019-11-06 07:53:19

Poprzednie zgłoszenie: http://usterka.kolobrzeg.eu/zgloszenie/763 W dalszym ciągu skrzyżowanie jest codziennie zastawiane, a przed przejściem dla pieszych niezgodnie z przepisami parkują osoby...

Proszę o posprzatane bulwaru przy Ulicy Zygumntowskiej

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2019-10-22 17:45:22

Proszę o posprzatane bulwaru i przyległych trawników z pozostałości po radnosnym spożywaniu alkoholu. Bulwar wygląda jakby był od dawna zaniedbany. Chwasty śmieci ogólny nieporzadek.

prośba o wyczyszczenie lustra drogowego

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2019-09-30 13:42:06

od ponad 1.5 roku zabrudzone jest lustro przy skrzyżowaniu ulic Łopuskiego i Zygumntowskiej. Bardzo ograniczona widoczność powoduje możliwe występowanie kolizji.

Zastawianie skrzyżowania Frankowskiego - Dworcowa.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2019-07-31 09:23:29

Przejście dla pieszych, chodnik wzdłuż Frankowskiego oraz skrzyżowanie Frankowskiego - Dworcowa jest codziennie zastawiane przez samochody, co stwarza zagrożenie dla pieszych oraz uniemożliwia...

Zastawianie chodnika - ul. Frankowskiego.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2019-07-26 12:23:33

Zastawianie chodnika - kierowcy parkują tam samochody w niedozwolony sposób, nie pozostawiają 1,5 m wolnego chodnika - brak możliwości przejścia osoby z wózkiem dziecięcym, przejazdu wózka osoby...

Zastawianie chodnika przy ul. Zdrojowej

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2019-07-18 09:02:51

Zastawianie chodnika przy ul. Zdrojowej - parkujące tam pojazdy utrudniają przejście chodnikiem. Nie ma możliwości pozostawienia minimalnej szerokości przejścia 1,5m - brak możliwości swobodnego...

Zastawianie i niszczenie trawnika przy torach - ul. Towarowa.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2019-07-09 15:47:05

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...