Zgłoszenia (381)

Parkowanie przed przejściem dla pieszych - ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-10-17 08:45:15

Hulajnoga na środku chodnika - ul. Solna.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-10-14 07:36:33

Parkowanie w strefie zamieszkania na niewyznaczonym miejscu - ul. Wielkopolska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-10-14 07:34:08

Codziennie sytuacja w strefie zamieszkania przy przedszkolu i skrzyżowaniu, gdzie nie ma chodnika. Szczególnie to miejsce do parkowania upodobał sobie osobnik z firmy Roletik.

Wystające kable

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-10-11 08:39:26

Wystające kable ze skrzynki elektrycznej. (Przy nowej świetlicy).

Studzienka

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-10-09 11:48:36

Niezabezpieczona studzienka przy ul. Okopowej.

Porzucony pojazd

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-10-05 19:37:50

Witam Przy pasażu Parsęta na parkingu przy stacji transformatorowej stoi granatowe Volvo na szczecińskich numerach rejestracyjnych. Pojazd jest unieruchomiony, ma przedziurawioną oponę, zarasta...

Porzucony pojazd

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-10-03 16:17:52

Na parkingu przy ul. Albatrosa stoi od dłuższego czasu pojazd. Ma już wybitą szybę.

Zastawianie chodnika/jazda wzdłuż chodnika - ul. Zwycięzców.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-10-03 10:22:08

Parkowanie w strefie zamieszkania na niewyznaczonym miejscu - ul. Wielkopolska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-10-03 07:13:36

Zastawianie parkingu dla aut osobowych przez autobus - ul. Portowa.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-10-03 07:08:07

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...