Zgłoszenia (381)

Zastawianie chodnika - ul. Portowa.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2019-04-24 09:35:45

Zastawianie chodnika w celu uniknięcia opłaty za parkowanie w strefie nadmorskiej. Należałoby ustawić słupki wzdłuż ulicy w celu poprawy bezpieczeństwa i porządku poprzez uniemożliwienie parkowania...

Zastawianie chodnika - ulica Towarowa.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2019-04-19 11:12:25

Należałoby postawić wzdłuż ulicy słupki uniemożliwiające wjazd pojazdów na chodnik - obecnie chodnik jest zastawiany i niemożliwe jest swobodne przejście.

Zawalony przejazd

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2019-04-04 16:13:14

Samochody parkują w miejscu niedozwolonym, brak możliwości przejazdu rowerem/przejścia pieszo

Zagracony przejazd dla rowerów

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2019-04-04 16:03:24

Nie można przejechać rowerem zagracony przejazd donicami i samochodami- nie można by postawić zakazu parkowania w tym miejscu? To samo na ulicy wschodniej. Dziękuję :-)

Parkowanie przed przejściem dla pieszych przy ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2019-02-27 10:42:11

Wg historii zgłoszenie zostało zrealizowane - http://usterka.kolobrzeg.eu/zgloszenie/578 W dalszym ciągu nic nie zostało zrobione w kwestii bezpieczeństwa pieszych przechodzących przez pasy na...

Parkowanie przed przejściem dla pieszych przy ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-12-13 12:24:33

Przed przejściem dla pieszych codziennie parkują auta łamiąc tym przepisy (Kodeks Drogowy art. 49) zakazujące zatrzymywania się pojazdów w odległości mniejszej niż 10 m przed przejściem dla...

NIEPRAWIDŁOWE PARKOWANIE - UL. E. GIERCZAK

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-12-04 17:49:40

Zwracam się z prośbą o podjęcie niezbędnych działań zmierzających do odpowiedniego oznakowania i uniemożliwienia parkowania samochodów we wskazanym miejscu na ul. E. Gierczak np. poprzez postawienie...

Parkowanie

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-10-19 20:08:00

Nieprawidłowo zaparkowane auto !!!

"Niebezpieczny" baner reklamowy

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-10-11 20:14:44

Baner wyborczy powoduje zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Proszę o jego usunięcie.

niewłaściwe parkowanie

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-09-17 16:58:21

Według kodeksu parkować w strefie zamieszkania można wyłącznie na wyznaczonych do tego miejscach parkingowych niestety kierowcy na Czarnieckiego notorycznie blokują chodnik i uniemożliwiają służbom...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...