Zgłoszenia (381)

Głaz na parkingu

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-09-13 08:13:58

Proszę o usunięcie głazu, który zalega w tym miejscu od długiego czasu .

Głaz na parkingu

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-09-13 08:10:44

Proszę o usunięcie głazu, który zalega w tym miejscu od długiego czasu .

Zajmowanie pasa chodnika - ul. Portowa.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-09-08 12:58:24

Parkowanie na chodniku pomimo zakazu - UL. ŁOPUSKIEGO.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-09-05 08:44:26

Zastawianie chodnika - UL. WĄSKA.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-09-05 08:41:26

Parkowanie na chodniku pomimo zakazu - UL. ARMII KRAJOWEJ.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-09-05 08:38:27

Parkowanie przed przejściem dla pieszych

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-09-05 08:04:21

Nagminnie niezgodnie z przepisami parkowane są samochody przy przejściach dla pieszych na całej długości ulicy Katedralnej.

Zastawianie przejścia dla pieszych - ul. Towarowa.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-09-05 07:57:23

NIEPRAWIDŁOWO ZAPARKOWANE SAMOCHODY -E. GIERCZAK

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-09-01 16:56:36

Czy miasto zainteresuje się w końcu sprawą nieprawidłowo parkujących samochodów na deptaku przy ul. E.Gierczak przeznaczonym dla pieszych?! Codziennie taki sam widok!

Blokada bramy wjazdowej

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-08-29 15:02:34

Blokada bramy

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...