Zgłoszenia (381)

Porzucony samochód

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-08-20 09:04:15

Na dużym parkingu przy ul. Kupieckiej stoi porzucony samochód od conajmniej roku. Początkowo stał na polskich nr rejestracyjnych, które ktoś później zdjął. Teraz stoi na niemieckich tablicach....

BLOKOWANIE OGÓLNODOSTEPNYCH MIEJSC POSTOJOWYCH - UL. WIOSENNA

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-08-12 14:30:33

Ktoś w nieuprawniony wg mnie sposób blokuje miejsca postojowe stawiając pachołki na ogólnodostępnych miejscach postojowych zlokalizowanych przy ulicy Wiosennej. Proszę o podjęcie działań mających...

NIEPRAWIDŁOWO ZAPARKOWANE SAMOCHODY- UL. EMILII GIERCZAK

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-08-12 14:09:34

Bardzo proszę o podjęcie konkretnych działań zmierzających do skutecznego uniemożliwienia parkowania aut na deptaku na u. E. Gierczak. Niszczona jest nawierzchnia z bruku oraz ścieżka rowerowa. Czy...

Zastawianie przejścia dla pieszych - ul. Źródlana

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-08-08 14:44:32

Parkowanie przed przejściem dla pieszych - ul. Wąska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-08-08 14:42:59

Zastawianie chodnika - ul. Wąska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-08-08 14:38:32

Zastawianie chodnika hulajnogami - ul. Zwycięzców

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-08-08 14:36:32

Parkowanie przed przejściem dla pieszych - ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-08-04 08:21:37

Parkowanie na chodniku mimo zakazu - Armii Krajowej.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-08-03 07:59:19

Codzienna sytuacja w centrum miasta.

Parkowanie poza miejscami wyznaczonymi w strefie zamieszkania - ul. Wielkopolska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-08-03 07:34:02

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...