Zgłoszenia (381)

Zastawianie chodnika/jazda po chodniku - ul. Zwycięzców.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-07-12 09:08:00

Parkowanie przed przejściem dla pieszych przy ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-07-11 08:35:11

NIEPRAWIDŁOWO PARKUJĄCE SAMOCHODY NA CHODNIKU- UL. OKOPOWA

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-07-10 21:42:07

Notorycznie nieprawidłowo parkujące samochody na chodniku ul. Okopowa.

Parkowanie na chodniku wzdłuż budynku - ul. Zwycięzców.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-07-05 09:08:12

Na chodniku wzdłuż budynku parkują samochody. Aby dostać się do tego miejsca auta przejeżdżają wzdłuż chodnika. Zgodnie z art. 26 ust. 3 pkt 3 ustawy Prawo o ruchu drogowym: Kierującemu pojazdem...

Zastawianie chodnika - ul. Wąska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-07-05 09:06:56

Parkowanie poza miejscami wyznaczonymi w strefie zamieszkania - ul. Wielkopolska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-07-04 09:48:17

Zastawianie chodnika - ul. Pomorska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-07-04 09:40:45

Zastawianie przejścia dla pieszych - ul. Pomorska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-07-04 09:14:16

Blokowanie bramy.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-06-30 19:50:01

Zastawianie bramy, samowolne malowanie pasów na chodniku.

Zastawiony wyjazd i wjazd na podwórko

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-06-28 22:07:32

Uniemożliwia wjazd oraz wyjazd z podwórka proszę o interwencję jeszcze dziś na podwórku Jerzego 4

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...