Zgłoszenia (477)

Parkowanie mimo zakazu postoju - ul. Wielkopolska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2023-02-15 07:15:24

Ktoś sobie zrobił parking w miejscu zakazu i zatrzymuje się w tym miejscu każdej nocy.

Parkowanie przed przejściem dla pieszych - ul. Pomorska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2023-02-15 07:13:03

Zakaz zatrzymywania się i postoju obejmuje odległość 10 m przed przejściem dla pieszych.

Zastawienie chodnika

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2023-02-10 10:37:13

Proszę o interwencję dzis przy grochowska 9 źle parkujące auta na zakazie

Dzikie wysypisko śmieci przy dworcu PKP

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2023-02-09 17:18:16

Proszę o interwencje Straży Miejskiej w sprawie zaśmieconego terenu prawdopodobnie należącego do PKP. Teren pomiędzy peronem 1-ym a parkingiem dla autobusów dalekobieżnych przy ul.Kolejowej. Teren...

Parkowanie na niewyznaczonym miejscu w strefie zamieszkania - ul. Wielkopolska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2023-02-09 06:19:54

Od ponad tygodnia zaparkowany w tym samym miejscu niezgodnie z przepisami.

Blokada wyjazdu.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2023-02-03 13:05:36

Brak możliwości wyjazdu z posesji.

Jazda po chodniku i przez przejście dla pieszych- ul Towarowa.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2023-01-31 11:47:26

Ktoś parkuje na niewyznaczonym do tego miejscu, aby dojechać do niego przejeżdża przez chodnik i przejście dla pieszych.

Parkowanie przed przejściem dla pieszych - ul. Wąska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2023-01-25 06:16:07

Parkowanie na niewyznaczonym miejscu w strefie zamieszkania - ul. Wielkopolska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2023-01-25 06:10:27

Parkowanie przed przejściem dla pieszych - ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2023-01-23 06:38:37

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...