Zgłoszenia (20)

Parkowanie przed przejściem dla pieszych przy ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek
W realizacji
2018-12-13 12:24:33

Przed przejściem dla pieszych codziennie parkują auta łamiąc tym przepisy (Kodeks Drogowy art. 49) zakazujące zatrzymywania się pojazdów w odległości mniejszej niż 10 m przed przejściem dla...

NIEPRAWIDŁOWE PARKOWANIE - UL. E. GIERCZAK

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-12-04 17:49:40

Zwracam się z prośbą o podjęcie niezbędnych działań zmierzających do odpowiedniego oznakowania i uniemożliwienia parkowania samochodów we wskazanym miejscu na ul. E. Gierczak np. poprzez postawienie...

"Niebezpieczny" baner reklamowy

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-10-11 20:14:44

Baner wyborczy powoduje zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Proszę o jego usunięcie.

niewłaściwe parkowanie

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-09-17 16:58:21

Według kodeksu parkować w strefie zamieszkania można wyłącznie na wyznaczonych do tego miejscach parkingowych niestety kierowcy na Czarnieckiego notorycznie blokują chodnik i uniemożliwiają służbom...

odpady budowlane w Stramniczce

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-06-18 09:45:15

Bardzo niski poziom rzeczki Stramniczki odkrył dużą ilość odpadów po budowlanych po rozbiórce Spichlerza. Czy kołobrzescy urzędnicy mogą wyegzekwować oczyszczenie rzeczki przez właściciela działki...

Kradzieże, akty wandalizmu i chuligaństwa

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-04-18 16:51:37

Wszystko to dzieje się w lombardzie za dnia. Ludzie przychodzą i są okradani od tyłu- chuligaństwo ()20-30 lat) przychodzi i grzebie ludziom w torbach, plecakach. Właściciel udaje, że nic o tym nie...

ulica Witkowice 1 materiały rozbiórkowe na ulicy zagrażają bezpieczeństwu

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-04-18 07:49:41

Bałagan

Spożywanie alkoholu

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-04-11 19:49:29

W tym miejscu na łączniku ulicy Krakowskiej i Opolskiej, często spożywany jest alkohol, o czym świadczą pozostawione butelki (często stłuczone, szkło leży na chodniku) i puszki po alkoholu. Jest to...

skrzyżowanie Lwowskiej z Nowogródzką

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-04-06 13:41:35

Ponownie zgłaszam niedozwolone parkowanie na skrzyżowaniu ulicy Lwowskiej i Nowogródzkiej. Skrzyżowanie jest dodatkowym parkingiem dla mieszkańców i przyjezdnych, a obok jest prawie pusty parking....

Spożywanie alkoholu na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 ul. Poznańska

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-04-06 10:34:23

Regularnie przychodzą na teren szkoły nr 6 różni "panowie", piją sobie piwko, dyskutują na ławeczkach, czasem polecą jakieś bluzgi. Ja nie wiem czy to normalne żeby od kilku lat, kiedy tam chodzę z...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...