Zgłoszenia (114)

skrzyżowanie Lwowskiej z Nowogródzką

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-04-06 13:41:35

Ponownie zgłaszam niedozwolone parkowanie na skrzyżowaniu ulicy Lwowskiej i Nowogródzkiej. Skrzyżowanie jest dodatkowym parkingiem dla mieszkańców i przyjezdnych, a obok jest prawie pusty parking....

Spożywanie alkoholu na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 ul. Poznańska

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-04-06 10:34:23

Regularnie przychodzą na teren szkoły nr 6 różni "panowie", piją sobie piwko, dyskutują na ławeczkach, czasem polecą jakieś bluzgi. Ja nie wiem czy to normalne żeby od kilku lat, kiedy tam chodzę z...

Nieprawidłowe parkowanie

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-04-05 18:35:15

Sprawę zglaszalem straży miejskiej ale nic z tym nie zrobiono. Samochody uniemożliwiają przejście pieszym a w kodeksie wyraźnie jest napisane, ze kierowca musi pozostawić 2m wolnego chodnika...

zatarasowany chodnik

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-01-21 15:21:56

Proszę o zwrócenie uwagi handlujacemu przy przejezdzzaniu rowerem ciężko sie przechodzi po chodniku

Zawalony garaż/pustostan

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-01-12 14:17:55

Zwracam się z prośbą o pilne zabezpieczenie oraz uprzątnięcie pozostałości po zawalonym garażu/pustostanie w podwórku przy ul. Trzebiatowskiej 43 (dz. nr 306/2). Obecny stan zawalonej budowli stanowi...

Zawalony garaż

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-01-10 13:05:03

Zwracam się z prośbą o pilne zabezpieczenie oraz uprzątnięcie zawalonego garażu/pustostanu znajdującego się w podwórku za budynkiem przy ul. Trzebiatowskiej 43 (nr dz. 306/2). Zawalony obiekt stwarza...

Lwowska cd

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-01-08 18:31:27

Lwowska

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-01-08 18:28:32

Lwowska cd

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-01-08 18:26:08

Nieprawidłowe parkowanie

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-01-08 18:24:12

Wczoraj na spotkaniu z radnym z Podczela i radą osiedla omawialiśmy sprawę parkowania na ulicy Lwowskiej , przed szkołą. Podjęłam się zgłoszenia tej sprawy. Obok wybudowany został parking służący...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...