Zgłoszenia (114)

Zastawianie chodnika ul. Towarowa.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2020-11-17 08:57:11

Nieużywany pojazd

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2020-11-02 13:51:59

Na ul. Albatrosa stoi już od dawna nieużywany pojazd

Zatrzymywanie się przy przejściu dla pieszych - ul. Wąska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2020-10-29 08:38:36

Parkowanie przed przejściem dla pieszych przy ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2020-10-19 08:13:47

Przed przejściem dla pieszych codziennie parkują auta łamiąc tym przepisy (Kodeks Drogowy art. 49) zakazujące zatrzymywania się pojazdów w odległości mniejszej niż 10 m przed przejściem dla...

Zastawianie chodnika - ul. Warzelnicza.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2020-10-19 08:11:39

Zatrzymywanie się na zakazie - ul. Wielkopolska

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2020-10-19 08:07:03

Notorycznie łamanie przepisów - parkowanie przy chodniku mimo zakazu - blokowanie skrzyżowania z ul. Mazowiecką.

Nieużywany pojazd

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2020-10-12 18:49:48

Od dłuższego czasu na parkingu koło Stacji Paliw Orlen stoi nieużywany pojazd, od strony ul. Dąbrówki

Nieużywany pojazd

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2020-10-12 18:45:14

Od dłuższego czasu na parkingu przy bazie MZK od strony ul. Śliwińskiego, stoi nieużywany pojazd

Zastawianie chodnika - Ul. Warzelnicza.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2020-09-23 08:10:18

Zatrzymywanie się na wyłączonym fragmencie drogi - ul. Portowa

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2020-09-23 08:07:33

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...