Zgłoszenia (114)

Parkowanie na tereni zielonym - ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2020-08-12 12:22:13

Zastawienie chodnika - ul. Towarowa.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2020-08-07 09:09:18

Art. 47. 1. Dopuszcza się zatrzymanie lub postój na chodniku kołami jednego boku lub przedniej osi pojazdu samochodowego o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 2,5 t, pod warunkiem...

Parkowanie na terenie zielonym - ul. Mazowiecka.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2020-08-05 14:09:09

Parkowanie na terenie zielonym - ul. Portowa.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2020-08-05 13:59:33

Parkowanie na zakazie - ul. Cicha.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2020-08-05 13:54:51

Zastawianie chodnika - ul. Towarowa.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2020-07-30 09:40:11

Poprzednie zgłoszenie: http://usterka.kolobrzeg.eu/zgloszenie/1052 Słupek stał w innym miejscu - ograniczał wjazd na chodnik - samochody w tym miejscu ograniczają możliwość swobodnego przejścia...

Parkowanie na trawniku - ul. Portowa.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2020-07-29 08:14:12

Zastawianie chodnika - ul. Wąska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2020-07-28 15:19:55

Codzienna sytuacja w centrum miasta.

Zastawianie chodnika - ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2020-07-28 07:46:43

Wrak

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2020-07-27 17:04:43

Witam od ponad roku na ul.Wąskiej 10 w kwadracie parkingowym stoi auto które juz przykleja się do jezdni proszę wezwać odpowiednie organy aby problem rozwiązać. (srebrny citroen)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...