Zgłoszenia (334)

Parkowanie mimo zakazu zatrzymywania się - ul. Armii Krajowej.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-24 11:11:35

Parkowanie pomimo zakazu

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-21 23:07:17

Parkowanie pomimo zakazu na wyjeździe z osiedla

Parkowanie pomimo zakazu

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-21 19:14:06

Parkowanie pomimo zakazu

Parkowanie na trawniku - ul. Zygmuntowska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-18 07:09:26

Jazda wzdłuż chodnika i zastawianie chodnika - ul. Wolności.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-18 07:06:20

Parkowanie mimo zakazu - ul. Warzelnicza.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-18 06:51:55

Źle parkujące auta

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-16 12:27:10

Proszę zrobić wreszcie porządek źle parkującymi autami koło budynku Jerzego 4 czekam na interwencję straży miejskiej

Źle parkujące auta

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-15 18:05:02

Parkujące auta na chodniku gdzie jest znak zakazu

Parkujące auta na chodniku

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-15 17:58:50

Parkujące auta na chodniku i pod oknami

Źle parkujące auta

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-11 18:09:27

Witam jak zawsze źle postawione auto przy Jerzego 4 na parkingu

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...