Zgłoszenia (332)

Jazda i parkowanie na chodniku - ul. Zwycięzców.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-03-22 07:34:35

Zastawianie przejścia dla pieszych - ul. Źródlana.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-03-22 07:32:32

Parkowanie na chodniku mimo zakazu - ul. Armii Krajowej.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-03-22 07:30:24

Zastawianie chodnika, parkowanie mimo zakazu - ul. Wąska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-03-22 07:27:19

Zastawianie chodnika, parkowanie mimo zakazu - ul. Wąska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-03-22 07:26:09

Parkowanie przed przejściem dla pieszych - ul. Frankowskiego.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-03-22 07:23:32

Źle parkujące auta

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-03-20 11:07:54

Witam dzień jak codzień znów zastawiony chodnik autem straż miejska miała by co robić co dzienie przy ulicy grochowska 9

ZASTAWIANIE CHODNIKA PRZY SZKOLE - UL. MIKOŁAJA REJA

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-03-07 08:46:08

Parkowanie poza miejscami wyznaczonymi w strefie zamieszkania - ul. Wielkopolska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-03-04 07:37:06

W zasadzie co noc w tym miejscu parkowane są samochody mimo braku wyznaczonego miejsca postojowego w strefie zamieszkania.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...