Zgłoszenia (573)

Nieświecąca lampa

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2022-01-30 18:18:59

Nie świeci lampa przy ulicy Basztowej 25

Latarnia nie działa od jakiegos czasu

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2022-01-29 16:51:50

Latarnia nie świeci od dluzszego czasu

Niedziałająca lampa

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2022-01-28 17:48:39

Nie świeci lampa na podwórku Unii Lubelskiej 2-10, obok obok dawnego sklepu mięsnego,, a śmietnikiem

Przechylonu znak - ul. Cicha.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2022-01-28 10:13:08

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. MIESZKA I

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2022-01-28 08:55:14

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- ULICA MIESZKA I

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- ULICA ZŁOTA

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2022-01-28 08:52:20

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- ULICA ZŁOTA

Uszkodzone oświetlenie/klosz

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2022-01-24 23:30:33

Uszkodzona jest skrajna lampa nalbliższa do łąki i placu zabaw

Zapadnięta nawierzchnia

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2022-01-20 10:41:08

Podczas remontu ul. Gdańskiej ciężki sprzęt wpłynął na i tak już opłakany stan nawierzchni ul. POZNAŃSKIEJ. Studzienka jest przynajmniej 20 cm ponad jezdnią, z obu stron jezdni koleiny. Przy tak...

schody na kladce

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2022-01-19 10:17:02

opis jest chyba zbędny, za chwilę nie będzie, gdzie stopy postawić a starsza osoba raczej nie będzie wchodzić co trzeci schodek!

Światła ostrzegawcze..

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2022-01-18 22:31:44

Światła ostrzegawcze nad znakiem ""przejście dla pieszych"" po obu stronach jezdni nie działają od bardzo długiego czasu . Znak ""Calineczka "" przekrzywiony, jak również 50.metrów dalej...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...