Zgłoszenia (894)

Nie świeci lampa na skwerze

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2023-12-05 16:12:06

Jak w temacie

Nie świeci lampa przy bazylice.

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2023-12-05 16:10:24

Jak w temacie

Uszkodzone oświetenie ulicy

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2023-12-03 21:09:40

Przy ul. Krótkiej nie działa żadna lampa oświetlenia ulicy.

Lampa uliczna

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2023-11-29 16:08:03

Mrygało,mrygało i przestało.Ciemno i niebezpiecznie.

niedziałająca lampa przy ul. Rolnej na wysokośći nr 10

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2023-11-29 11:00:31

bardzo proszę o usprawnienie lampy, od weekendu nie działa, jest to ostatnia lampa na tej ulicy. J.Podolak

Oświetlenie przy TKK

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2023-11-26 20:16:11

Nie działają lampy oświetlające chodnik od dawnego Rogalika do piekarni (przy TKK) oraz wewnątrz nieruchomości Czarnieckiego 1, 5.

Niesprawne oświetlenie uliczne

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2023-11-25 18:46:13

Nie działają lampy uliczne

Uszkodzona jezdnia ul. Bociania

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2023-11-24 15:48:55

Dziura w jedni na drodze dojazdowej do Przedszkola nr 8 (od ul. Bocianiej). Proszę o pilne załatanie !!!

Niedziałające lampa na Marynarskiej 5

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2023-11-23 16:56:20

Regularnie co miesiąc przestają świecić lampy na Marynarskiej. Ostatnio zgłaszałem 20 października.

Oświetlenie ulicy

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2023-11-23 12:12:43

w ciągu dnia ul Michałowskiego jest najlepiej oświetloną ulicą w Kołobrzegu Byłoby sympatycznie gdyby tak było wieczorem i nocą

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...