Zgłoszenia (845)

Uszkodzona barierka

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2023-06-20 21:25:44

Parking Kupiecka.

Poprzekręcane znaki dot. objazdu

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2023-06-20 19:23:48

Po obu stronach drogi poprzekrecane znaki dotyczace objazdu. O ile nie są w gestii miasta to proszę przekazac info do odpowiedniej instytucji

Przechylony słupek.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2023-06-20 15:37:09

Jak w opisie.

Lampa ul. Fredry

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2023-06-19 11:46:54

Uszkodzona lampa przy ścieżce rowerowej przy ul. Fredry.

Przekręcony znak - ulica Wesoła.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2023-06-19 10:58:51

Dziury w jezdni - ulica Kujawska.

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2023-06-19 10:56:13

Ponawiam prośbę o załatanie dziur na ulicy Kujawskiej. Poprzednie zgłoszenie z 3 kwietnia 2023 roku: http://usterka.kolobrzeg.eu/zgloszenie/2469

przechylony słupek - Frankowskiego.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2023-06-15 07:40:10

Nieprawidłowe znaki poziome P-15 - ul. Portowa.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2023-06-14 07:54:41

Po raz kolejny nieprawidłowo odmalowane zostały znaki poziome - jest tam droga jednokierunkowa i nie powinno być znaku P-15.

Dziury w asfalcie.

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2023-06-07 19:57:07

Na ulicy Grochowskiej przed klatką 5F na jezdni w asfalcie są głębokie dziury.

Brak wymalowania pasów od kilku lat

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2023-06-02 14:50:31

Proszę o wymalowanie pasów na ul. 1 Maja ponieważ przejście w połowie ulicy nie było malowane od kilku lat proszę o interwencję ponieważ do tragedii może dojść szybko a dużo tam dzieci również...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...