Zgłoszenia (845)

Obrócony znak drogowy - UL. WARZELNICZA.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2023-04-18 06:42:34

Obrócony znak drogowy - UL. SOLNA

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2023-04-18 06:40:02

Dziury w jezdni na Podolskiej

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2023-04-15 19:25:55

Około 2 tygodni temu służby miejskie łatały dziury na Podczelu. Na Podolskiej załatały kilka ale pozostało jeszcze wiele więcej. Myślałem, że zabrakło im materiału i następnego dnia dokończą, ale nic...

Przechylony znak drogowy - ul. Towarowa.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2023-04-13 10:04:27

Znak ponownie przechyla się w kierunku jezdni.

dziury w jezdni - Kaliska 5

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2023-04-13 09:15:07

Dzień dobry, proszę o naprawę 3 dużych dziur w jezdni (działka nr 136/7), ul. Kaliska, vis a vis klatki nr 5 pozdrawiam Łukasz Mielnikiewicz, zarządca nieruchomości

Dziurawa droga - ul. Kolejowa.

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2023-04-03 07:59:40

Przechylone znaki - ul. Toruńska.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2023-04-03 07:56:38

Dziurawa droga - ul. Kujawska.

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2023-04-03 07:54:42

Niedziałajace oświetlenie - MOST PORTOWY.

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2023-04-03 07:52:13

Od dłuższego czasu nie działa 1/3 opraw nad mostem, a z opraw podświetlających most na różne kolory działa tylko jedna. Proszę o poinformowanie zarządcy drogi o awarii.

Uszkodzone Oswietlenie

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2023-03-28 14:56:21

Dzień dobry zgłaszam brak oświetlenia na dwóch lampach pomiędzy budynkiem Poczty a Urzędem Skarbowym ( w tym przejsciu)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...