Zgłoszenia (845)

Uszkodzone Oswietlenie

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2023-03-28 14:54:16

Dzień dobry zgłaszam brak oświetlenia na dwóch lampach pomiędzy budynkiem Poczty a Urzędem Skarbowym ( w tym przejsciu)

Odnowione dziury w nawierzchni.

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2023-03-09 17:51:12

Na ul. Katedralnej od strony al. JPII w kierunku Hotelu Centrum, jest droga wielokrotnie łatana i znowu wymaga poprawki.

Dziurawa jezdnia - Kujawska.

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2023-03-06 09:29:06

Lampa nie świeci ulSoenkiewicz

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2023-03-03 00:47:08

Widoczma lampa nie świci,ja również dwie inne na tej ulicy.

uszkodzony krawężnik

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2023-03-02 12:35:33

krawężnik przy ulicy Michałowskiego nr 8 jest całkowicie zniszczony. .proszę opilną wymianę. Od kilku lat nie mogę się o to doprosić.

oświetlenie ul.Michałowskiego

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2023-03-02 12:29:07

lampa uliczøna na wprost domu przy ulicy Michałowskiego 8 nie świeci.

Latarnia uliczna przy Basztowej 9 nie świeci.

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2023-03-02 08:29:46

Nie świeciła drugą noc.

Obrócony znak - ulica Solna.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2023-02-28 06:51:38

Przechylony znak - ulica Solna.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2023-02-28 06:50:16

Po raz kolejny znak się przechyla i wyrwał kostkę brukową z chodnika.

Rozjechany znak drogowy - ulica Towarowa.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2023-02-28 06:47:48

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...