Zgłoszenia (845)

Uszkodzony sygnalizator dźwiękowy - Bałtycka.

Niesprawna sygnalizacja świetlna
Ukończone
2023-02-16 08:53:38

Brak sygnału dźwiękowego przy zielonym świetle na przejściu dla pieszych.

Nie świeci lampa

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2023-02-15 17:56:55

Przepaliła się żarówka w lampie przy Kazimierza Wielkiego 12. Migała, migała aż zgasła

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE -UL ZŁOTA

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2023-02-14 12:19:19

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE -UL ZŁOTA

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE -UL ZŁOTA

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2023-02-14 12:19:01

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE -UL ZŁOTA

Obecnie odwrócony znak zakaz wjazdu ul.Młyńska

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2023-02-07 12:59:31

Znak zakaz wjazdu odwrócony

Znaki TAXI mocno wyblaknięte ulTrzebiatowska

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2023-02-06 23:59:33

Proszę o weryfikacje znaków TAXI przy ulicy Trzebiatowskiej obok targowiska miejskiego .

Wyblaknięty znak przy dworcu PKP

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2023-02-06 23:55:27

Kolejny znak tego typu wyblakniety od długiego czasu

Stan ulicy NEPTUNA

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2023-02-04 13:20:44

Praktycznie nieprzejezdna ulica Neptuna w Kołobrzegu. Samochód dostawczy ma problem z przejazdem.

Przechylony słupek oświetleniowy - ul. Rzeczna.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2023-01-25 06:14:50

Niedziałająca lampa nad przejściem dla pieszych - ul. Śliwińskiego.

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2023-01-23 06:40:46

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...