Zgłoszenia (539)

Awaria Oświetlenia

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2021-04-08 20:49:33

Dobry wieczór, chciałbym zgłosić ponowną awarię oświetlenia na ul Wylotowej 32, od ostatniej naprawy usterki lampy świeciły kilka dni i ponownie nie świecą na całej długości. Proszę o interwencję w...

Przekrzywiony znak - ul. Grzybowska.

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2021-03-08 07:21:20

Wybrzuszenie na jezdni Ul. Myśliwska

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2021-03-01 10:17:55

Po ostatnich pracach remontowych jezdnia niestety nie została wygładzona i stanowi niebezpieczeństwo zarówno dla kierowców jak i pieszych.

Kort tenisowy na Ogrodach. Złe oświetlenie.

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2021-02-25 20:03:21

Witam. Jestem graczem tenisowym z osiedla Ogrody. Organizacja tego miejsca jest zła. Są cztery lampy i działają dwie ale nie o to mi głównie chodzi tylko o to że są to starej technologii żarówki i...

Dziury powybijane po mrozie

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2021-02-24 14:10:06

ul. Grzybowska od ronda Solankowego do Polo Marketu (dalej w kier. Grzybowa nie wiem) jest mocno powybijana i dziurzasta (chyba bardziej w kier. zachodnim). Samochody w zasadzie muszą jechać kolo 1 m...

nazistowskie, faszystowskie naklejki na słupkach informujących o zwężeniu drogi

Uszkodzony/zniszczony spowalniacz
Poza uprawnieniami
2020-12-26 14:08:20

Na końcu mostku rowerowego w ekoparku na słupkach koloru żółto-czarnego powieszone są naklejki o charakterze wulgarnym, chuligańskim, antypaństwowym etc.. Miejsca pomazane są również sprayem. Proszę...

Migajace swiatlo nad pasami dla pieszych

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2020-11-20 20:20:06

Witam Od jakiegos czasu oswietlenie pasow przy osrodku Podczele II miga, zamiast swiecic swiatlem ciaglym. Prosba o interwencje i naprawe.

Niepotrzebny słup

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2020-10-26 13:11:02

Niepotrzebny drewniany słup na ul. Opolskiej. Jeden został zdemontowany, ale drugi został.

Uszkodzy znak przy przejściu dla pieszych - na ul. Jedności Narodowej.

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2020-09-01 13:44:47

Ul. Źródlana

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2020-08-19 00:33:02

Na odcinku ul Źródlanej ul. I Armii Wojska Polskiego do ul. Zwycięzców panują "egipskie ciemności".

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...