Zgłoszenia (845)

Wykrzywiony znak drogowy - skrzyżowanie Dworcowa - Łopuskiego.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2020-06-23 10:36:05

Wykrzywiony znak drogowy - ul. I Armii Wojska Polskiego.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2020-06-23 10:33:48

Ponownie uszkodzony ogranicznik parkowania

Uszkodzony/zniszczony spowalniacz
Ukończone
2020-06-19 12:46:03

Ponownie na ul. Granicznej uszkodzony jest ogranicznik parkowania. Leży to raz na chodniku, to raz na miejscu parkingowym.

przepalona żarówka przy śmietniku

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2020-05-12 11:58:58

Proszę o wymianę żarówki w lampie przy śmietniku

Zniszczone, poodrywane ograniczniki parkowania

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2020-05-09 21:01:05

Na całej długości ul. Granicznej, przy parkingu, są pourywane ograniczniki do parkowania. Czasem leżą pod drzewem, czasem na chodniku. Wystające z nich śruby są zagrożeniem dla przechodniów , jak i...

uszkodzona sygnalizacja świetlna

Niesprawna sygnalizacja świetlna
Ukończone
2020-04-26 14:50:54

Uszkodzona instalacja świetlna na ulicy Śliwińskiego.

Uszkodzony znak - ul. Towarowa.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2020-04-23 11:35:07

Od poniedziałku 20 kwietnia 2020 r. znak leży ponownie zepsuty.

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE -UL. GENERAŁA JÓZEFA BEMA

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2020-04-09 10:03:30

Niedziałające oświetlenie - kolejna lampa na ul. Generała Józefa Bema.

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE - UL. KUPIECKA

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2020-04-09 09:48:19

Niedziałające oświetlenie - ul. Generała Józefa Bema

Wyblaknięty znak "Droga rowerowa"

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2020-04-04 16:51:31

Wyblaknięty znak u zbiegu ulic Chodkiewicza-Tarnowskiego!!!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...