Zgłoszenia (634)

Pomalowany znak informacyjny

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2017-06-08 09:32:24

Zdewastowany, nieestetyczny znak informujący o toalecie

Latarnia uliczna na Rubinowej przy nr. 44 (ostatnia)

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2017-06-07 09:56:39

Nie świeci, czasem mruga.

Niedziałające oświetlenie przejścia dla pieszych - ul. Mazowiecka.

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2022-11-15 06:51:33

Przekręcony znak - ul. Jedności Narodowej.

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2022-07-11 08:36:22

Przechylony znak drogowy - ul. Portowa.

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2022-06-20 08:27:53

Zapadnięty asfalt na Gryfitów

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2022-06-02 12:52:01

Zapadnięty asfalt przy studzience na ulicy Gryfitów przy skrzyżowaniu z drogą Bolesława Krzywoustego.

Uszkodzony płot - ul. Solna.

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2022-04-22 09:54:51

Proszę o zobligowanie właściciela działki nr 142 obręb 11 przy skrzyżowaniu ulic Solnej i Kieleckiej do naprawy płotu, który rozpada się i przy wietrze faluje tym samym wchodzi w obręb...

Przekrzywiony znak drogowy - ul. Jedności Narodowej.

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2021-12-01 07:31:57

Przewrócony znak - ul. Zygmuntowska.

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2021-07-20 09:03:54

Awaria Oświetlenia

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2021-05-25 20:02:37

Ponowna awaria oświetlenia ul Wylotowa, lampy nie świecą już kilka dni porażka.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...