Zgłoszenia (633)

Brak oświetlenia lampa uliczna.

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2020-08-16 12:11:12

Przy ostatniej lampie przy ulicy Basztowej 25 brak oświetlenia.

Prośba o weryfikacje zasadnosci oznaczenia drogowego.

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2020-08-11 11:40:35

Proszę o zweryfikowanie możliwości usunięcia nieaktualnych tabliczek dla PRO-BUD oraz SŁONECZKO umieszczonych pod znakiem B-5.

Nie do końca starty znak poziomy - ul. Jedności Narodowej.

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2020-07-30 09:30:28

Wielokrotnie byłem świadkiem, że pomimo znaku pionowego nakazującego jazdę z tego pasa w prawo wiele osób sugeruje się strzałką, która nie została należycie starta z drogi powodując tym zagrożenie...

Zapadająca się studzienka w jezdni

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2020-06-24 21:28:56

Na jezdni, gdzie jest studzienka droga się zapada, co spowodowało garb na jezdni. Pojazdy osobowe jadąc od Biedronki w kierunku ronda ku morzu uderzają w jezdnię podwoziem. Jest to uwidocznione...

Niedziałające oświetlenie na ul. Jedności Narodowej.

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2020-04-02 12:46:11

Usterka sekundnika

Niesprawna sygnalizacja świetlna
Poza uprawnieniami
2020-02-24 11:19:47

Przejście dla pieszych na ul. Kamiennej - niedziałający sekundnik.

Trzy nieświecące oprawy na moście Portowym.

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2020-01-24 15:45:33

Licznik sygnalizacji świetlnej

Niesprawna sygnalizacja świetlna
Poza uprawnieniami
2020-01-22 22:40:53

Dzień dobry, już ok miesiąc nie działają nowe liczniki odmierzające czas do zmiany światła. Pozdrawiam Marcin Baryła

Awaria Oświetlenia

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2020-01-18 11:51:19

Dzień dobry, Proszę o usunięcie awarii oświetlenia na ul. Wylotowej 32. Od zakończenia remontu ulicy nie świeca lampy. Pozdrawiam Bartosz Wójcik

Niedziałające oświetlenie uliczne ul. Orłowskiego

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2019-10-21 09:14:33

Po wybudowaniu i oddaniu do użytku drogi osiedlowej na ul. Orłowskiego odcinek pomiędzy ul. Chełmońskiego a ul. Kossaka nie działa oświetlenie uliczne.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...