Zgłoszenia (634)

Niedziałające oświetlenie uliczne ul. Orłowskiego

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2019-10-21 09:14:33

Po wybudowaniu i oddaniu do użytku drogi osiedlowej na ul. Orłowskiego odcinek pomiędzy ul. Chełmońskiego a ul. Kossaka nie działa oświetlenie uliczne.

Most Portowy

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2019-09-28 15:36:05

Nie działa ok. 4-5 kolorowych lamp na Moście Portowym.

Brak oznakowania pionowego przejścia dla pieszych.

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2019-08-08 22:15:23

Prośba , zapytanie o możliwość oznakowania przejścia dla pieszych znakiem informacyjnym D-6 /przejście dla pieszych/. Lokalizacja przejscia dla pieszych ul. Kasprowicza przed skrzyżowaniem z ul....

Nie świeci się światło zielone dla pieszych.

Niesprawna sygnalizacja świetlna
Poza uprawnieniami
2019-07-17 15:32:13

Na ul. Koszalińskiej na wysokości nr 36 od strony parkingu E.Leclerc, na sygnalizatorze S-5 nie świeci się światło zielone.

Dziura

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2018-10-23 07:31:26

Na ul. Zygmuntowskiej przy wjeździe na uliczkę osiedlową do wieżowców 16 a i b, jest kilka dziur.

Uliczka osiedlowa

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2018-10-12 08:35:07

Dziura na uliczce osiedlowej, wjeżdżając do wieżowca 16a,b na ul. Zygmuntowskiej.

uszkodzona.nawierzchnia.

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2018-10-03 19:20:53

zgłoszenie piszę po raz 3 w ciągu roku. zapewne po raz 3 odeśła je państwo do TBSu a oni nadal nic nie zrobią. uliczka przed budynkiem.nalezy do TBS blok Koszalińska 62-66. Mieszkańcy maja i...

Brak oznakowania postoju TAXI (znaki D-19 oraz D-20) przy ul. Starynowskiej

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2018-09-21 05:13:24

Po zrealizowaniu inwestycji budowy ścieżki rowerowej przy ul. Starynowskiej wyznaczono nowe miejsce postojowe dla taksówek osobowych. Jakiś czas temu oznakowanie uległo uszkodzeniu, a obecnie nie ma...

prośba o przycięcie.gałęzi

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2018-09-04 10:09:09

proszę o przyciecie gałęzi 2 drzew znajdujących się przy ulicy Wojska Polskiego w Kołobrzegu. światło przevija się przez gęsto zaliścione gałęziw drzew. jedno przy przejściu dla pieszych przy sklepie...

kamienna

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2018-08-02 23:17:34

oświetlenie przy przejściu dla pieszych oświetla drzewo, zmniejszając znacznie widoczność pieszych oczekująych przy przejściu

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...