Zgłoszenia (845)

Uzdrowisko strafa A - usunięte znaki zakazu wjazdu motocykli

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2018-09-24 18:43:50

Uprzejmie zwracam uwagę, że po ostatnich remontach dróg w rejonie Uzdrowiska Zachód - strefa A, zostały usunięte znaki zakazu wjazdu motocykli do strefy A. co jest naruszeniem prawa lokalnego w...

Nie świeci latarnia uliczna

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-09-24 13:01:41

Witam na przeciwko posesji na ul. Michałowskiego 30 nie działa latarnia oświetleniowa. Latarnia oświetla ulicę oraz dodatkowo przejście dla pieszych oraz okolice skrzyżowania z ulicą Św....

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. MARIACKA

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-09-23 16:38:15

22.09.2018- Zauważono niedziałające oświetlenie przy ulicy Mariackiej. Z wyrazami szacunku Dariusz Ciesiński.

zapadnięta studzienka

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2018-09-16 11:02:42

zapadnięta studzienka na ścieżce rowerowej ul. św. J.Pawła i Łopuskiego przy kwiaciarni

Studzienka

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2018-09-08 20:25:36

Na ulicy Szarych Szeregów na przejściu dla pieszych na wysokości sklepu meblowego Bodzio studzienka utrudnia przejazd samochodem z powodu jej wybrzuszenia (zapadnięcia się kostki brukowej)

Odrapana barierka

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2018-09-08 15:52:34

Odrapana i zardzewiała barierka przy SP nr 7. Proszę o oczyszczenie i pomalowanie barierek w barwach biało-czerwonych, tak jak przy SP nr 4.

ścieżka rowerowa

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2018-08-29 09:37:50

Kołobrzeg 29.08.2018 Dzień dobry , Zapadnięta nawierzchnia polbruku ścieżki rowerowej bezpośrednio przy wjeździe na drogę rowerową - nowy mostek na Parsęcie - od strony ul Szpitalnej. Uskok w tym...

dziura w drodze przy ul. Kaliskiej

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2018-08-21 11:13:17

Zwracam się z prośbą o zabezpieczenie dziury w drodze wewn. przy ul. Kaliskiej (vis a vis klatki nr 5). Pozdrawiam Łukasz Mielnikiewicz

Awaria latarni ulicznej

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-08-20 16:36:40

Nie działa latarnia uliczna na ulicy Wesołej w Kołobrzegu. Pierwsza latarnia po lewej stronie po wjeździe w ulicę od strony ulicy Mazowieckiej. Proszę o interwencję.

Brak oznakowania przejścia dla pieszych.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2018-08-11 08:57:11

Firma Domar nie wstawiła znaku przed przejściem dla pieszych, a jak mniemam inwestycja już jest przez urzędników odebrana. W trakcie robót firma miała za szkołą swoją bazę, znak im przeszkadzał więc...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...