Zgłoszenia (31)

Zalegające liście na chodniku- ul. Fredry

Inne
Ukończone
2018-12-03 20:29:19

Zwracam się z ogromną prośbą o uporządkowanie zalegających liści na chodniku wzdłuż płotu ogradzającego Amfiteatr. Z poważaniem Dariusz Cisiński.

Śliska nawierzchnia chodnika na moście nad Kanałem Drzewnym.

Inne
Ukończone
2018-11-28 13:18:30

Zastosowana powłoka na tym chodniku jest bardzo śliska przy temperaturach ujemnych. Pomimo naturalnego ścierania przez przechodniów wciąż są fragmenty gdzie jest bardzo ślisko i stwarza to zagrożenie...

Zalegające liście

Inne
Ukończone
2018-11-20 08:42:57

Zalegające liście na chodniku, pomiędzy wjazdem do szpitala a skrzyżowaniem z ul. Lotniczą.

nowe przystanki autobusowe

Inne
Ukończone
2018-08-30 16:19:31

Dzień dobry. Informuję,że na przystankach autobusowych przy ul.Mickiewicza w złym miejscu, zupełnie ograniczającym widoczność nadjeżdżającego autobusu umocowano tablice informujące. Winny być...

BRAK TOREBEK NA PSIE ODCHODY W TZW. PSIM PAKIECIE W CAŁYM MIEŚCIE

Inne
Ukończone
2018-01-08 19:13:40

BRAK TOREBEK NA PSIE ODCHODY W TZW. PSIM PAKIECIE W CAŁYM MIEŚCIE! KOSZ W PSIM PAKIECIE NIE SĄ OPRÓŻNIANE OD DŁUŻSZEGO CZASU! MIJAJĄ KOLEJNE DNI A MIASTO NIC W TYM TEMACIE NIE ZROBIŁO! Ktoś wygrał...

Brak torebek na psie odchody w tzw. psim pakiecie przy ul. Myśliwskiej.

Inne
Ukończone
2017-12-29 13:29:25

Od dłuższego czasu jest problem z uzupełnianiem toreb na psie odchody. Od dłuższego czasu nie są one uzupełniane w tzw. psim pakiecie przy ul. Myśliwskiej. Bardzo proszę o rozwiązanie problemu....

Nisko zwisająca gałąź nad chodnikiem i ścieżką rowerową przy ul. Artyleryjskiej

Inne
Ukończone
2017-11-25 11:04:02

Proszę o wizję lokalną i przycięcie niosko zwisającej gałęzi nad chodnikiem i ścieżką rowerową przy ul. Artyleryjskiej.

Miejsce dla niepełnosprawnych - oznakowanie

Inne
Ukończone
2017-10-24 14:09:16

Proszę o wykonanie prawidłowego oznakowania poziomego miejsca dla osoby niepełnosprawnej na parkingu przy ulicy Żółkiewskiego 1. Kamil Barwinek

Barszcz Sosnowskiego w krzakach przy przejściu dla pieszych i przystanku autobusowym

Inne
Ukończone
2017-10-18 19:24:47

Rosną tam liście ukryte w krzakach przy przystanku Wschodnia-osiedle w kierunku arki od strony prywatnych garaży i przejściu dla pieszych. Jest to zagrożenie dla ludzi. Proszę o wycięcie go i...

Zaniedbany teren przy sali kinowej kina Wybrzeże

Inne
Ukończone
2017-08-10 08:47:43

Teren przyległy do sali kinowej kina wybrzeże od podwórza jest mocno zaniedbany. Zarośnięte rury spustowe rynien powodują tworzenie się kałuż.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...