Zgłoszenia (52)

Barszcz Sosnowskiego w krzakach przy przejściu dla pieszych i przystanku autobusowym

Inne
Ukończone
2017-10-18 19:24:47

Rosną tam liście ukryte w krzakach przy przystanku Wschodnia-osiedle w kierunku arki od strony prywatnych garaży i przejściu dla pieszych. Jest to zagrożenie dla ludzi. Proszę o wycięcie go i...

Zaniedbany teren przy sali kinowej kina Wybrzeże

Inne
Ukończone
2017-08-10 08:47:43

Teren przyległy do sali kinowej kina wybrzeże od podwórza jest mocno zaniedbany. Zarośnięte rury spustowe rynien powodują tworzenie się kałuż.

Co to jest rarms?

Inne
Ukończone
2017-06-25 21:50:26

Na ścieżce zdrowia na stacji nr 2 w tłumaczeniu w języku angielskim użyto słowa 'rarms' - co ono oznacza? czy to jest prawidłowe tłumaczenie?

Wizytówka portu

Inne
Ukończone
2017-06-18 22:02:41

W kołobrzeskim basenie portowym, tuż przy bosmanacie, taki oto obrazek z niedzieli 18 czerwca. Dawno nie widziałem tylu pływających skarbów, samo tłuste dobro dryfuje na powierzchni. Przykro to...

uszkodzony dopływ

Inne
Ukończone
2017-06-12 09:02:18

Na Placu Ratuszowym jest uszkodzony odpływ. Ktoś może w to wejść i zrobić sobie krzywdę.

Zdewastowana tablica informacyjna

Inne
Ukończone
2017-06-07 15:00:18

Witam, w Parku im. Generała Dąbrowskiego, przy mostku znajduje się zdewastowana tablica informacyjna. Jest pomazana, nieczytelna i mało estetyczna. Proszę o interwencję i naprawę.

Tabliczka orientacyjna

Inne
Poza uprawnieniami
2022-03-05 16:24:51

Uszkodzona tabliczka orientacyjna wodociągowa przy ul. Wschodniej na wysokości hotelu Ikar Plaza.

dot. reklamy wielkoformatowej na terenie części uzdrowiskowej Kołobrzegu przed SU Muszelka Słowackiego 6

Inne
Poza uprawnieniami
2021-06-16 11:02:02

Uzdrowisko Kołobrzeg zapewne mając zgodę miasta pozwoliło na zamontowanie wielkoformatowej brzydkiej zakłucającej widok na promenadę reklamy firmy zalando. Reklama st szescuenba, zabudowała piękną...

Reklama wielkoformatową zaśmiecającą strefę uzdrowiskową

Inne
Poza uprawnieniami
2021-06-16 10:28:29

zapewne Uzdrowisko Kołobrzeg S. A. uzyskało zgodę miasta na zamontowane na trawniku przed Muszelką gigantycznej sześciennej reklamy zalando, którą otoczyli drzewa na swoim co prawda trawniku. Jest to...

Kawałki blach w morzu

Inne
Poza uprawnieniami
2020-10-26 16:14:05

Na prawo od niebieskiego punktu widokowego w podczelu morze odkryło na plaży przy brzegu jakieś kawałki blach zardzewiałych. Nie wiem co to i boję się sprawdzać, w tej okolicy saperzy bomby lotnicze...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...