Zgłoszenia (6)

Zdublowane kosze

Kosze pełne odpadów
Ukończone
2018-08-21 16:49:37

Po inwestycji obok siebie stoją dwa kosze , może należałoby re-lokować jeden z nich bliżej Kuźni/Hotelu nad Paresęta? Jeden jest tu wystarczający Pozdrawiam

przepełniony kosz

Kosze pełne odpadów
Ukończone
2018-07-25 21:07:27

któryś raz z kolei ten śmietnik tak wygląda

Dzikie wysypiska/melina na Jedności Narodowej.

Kosze pełne odpadów
Ukończone
2018-05-13 17:20:51

Na ul. Jedności Narodowej 74, 75, 76 od strony podwórek ktoś od jakiegoś czasu podrzuca różne śmieci. Trwa to od dłuższego czasu a nikt tego nie chce sprzątnąć bo nie ma w pobliżu śmietnika. Proszę o...

bałagan przy śmietniku

Kosze pełne odpadów
Ukończone
2018-01-08 13:54:27

chciałabym zgłosić ciągły bałagan przy śmietniku należącym do budynku ( chyba ZARZĄDZANYM PRZEZ TBS,lub są to lokale należące do miasta )- w wiacie śmietnikowej pełno i naokoło śmietnika porozwalane...

Przepełnione kosze przy drodze krajowej numer 11

Kosze pełne odpadów
Ukończone
2017-06-19 20:40:54

Wszystkie nowe założone kosze przy drodze krajowej krajowej 11 na ulicach Unii Lubelskiej i Kniewskiego. Śmieci wysypują się na chodnik, taka sytuacja jest codziennie. Proszę o pilną interwencję...

Przepełniony pojemnik podziemny .

Kosze pełne odpadów
Poza uprawnieniami
2018-10-29 10:35:42

Proszę o opróżnienie pojemnika podziemnego , przy bloku ul.Dworcowa 21 -27.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...