Zgłoszenia (3)

Rozpadające się i powyginane ogrodzenie Stadionu Miejskiego.

Kosze pełne odpadów
Ukończone
2019-07-18 08:52:17

Rozpadające się i powyginane ogrodzenie Stadionu Miejskiego - fragment ogrodzenia łączony "fachowo" na trytytki został uszkodzony i reszta też ledwo się trzyma.

USZKODZONE KOSZE NA ŚMIECI

Kosze pełne odpadów
Ukończone
2019-07-10 22:08:50

Zwracam się z prośba o dokonanie naprawy lub wymiany uszkodzonych koszy na śmieci znajdujących się przy zejściu technicznym na plażę centralną. Stan techniczny pojemników jest bardzo zły, co można...

Śmieci na plaży

Kosze pełne odpadów
Ukończone
2017-05-18 07:51:34

Przy zejściu na plażę centralną przy Ośrodku Bałtyk proszę o opróżnienie koszy

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...