Zgłoszenia (14)

Martwy kot ( od kilku miesięcy ) na trawie przy brzegu Parsęty.

Martwe zwierzę
W realizacji
2023-01-20 22:03:50

Nieprawda, że problem został "ukończony". Sprawdziłem dziś wieczorem (20go stycznia) i martwy kot jak leżał, tak leży i wrasta w trawę. Weryfikujcie, co piszecie i sprawdzajcie...

Martwy kot ( od kilku miesięcy ) na trawie przy brzegu Parsęty.

Martwe zwierzę
W realizacji
2023-01-20 22:01:14

Nieprawda, że problem został "ukończony". Sprawdziłem dziś wieczorem (20go stycznia) i martwy kot jak leżał, tak leży i wrasta w trawę. Weryfikujcie, co piszecie i sprawdzajcie...

Martwy kot ( od kilku miesięcy ) na...

Martwe zwierzę
Ukończone
2023-01-18 12:12:54

Martwy kot ( od kilku miesięcy ) na trawie przy brzegu Parsęty.

Martwy lis

Martwe zwierzę
Ukończone
2022-09-21 16:03:45

Na alejce w parku przy Arciszewskiego leży ciało martwego lisa

Martwa mewa srebrzysta

Martwe zwierzę
Ukończone
2022-04-29 15:41:22

Na ulicy Giełdowej między ulicami śwJPII i Unii lubelskiej, pod drzewem przy kamienicy Giełdowa 12 leży martwa mewa.

Martwe zwierzę

Martwe zwierzę
Ukończone
2021-10-02 09:24:33

Martwa łasica leży przy Fanzie na ul. św. Macieja.

Martwy ptak - ul. Portowa.

Martwe zwierzę
Ukończone
2021-07-05 07:17:38

Martwy gołąb

Martwe zwierzę
Ukończone
2021-03-25 12:37:15

Witam. Przy sklepie Bodzio leży martwy gołąb. Nie mam możliwości zrobienia wyraźniejszego zdjęcia.

Martwy ptak - ul. Zygmuntowska.

Martwe zwierzę
Ukończone
2021-01-26 11:43:37

Martwy ptak

Martwe zwierzę
Ukończone
2019-09-23 11:07:47

Przy bankomacie PKO przy ul. Budowlanej leży martwy ptak

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...