Zgłoszenia (42)

śmieci

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2017-10-15 14:02:32

Zanieczyszczony staw w Parku im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2017-10-13 22:14:26

Zanieczyszczony śmieciami staw w Parku im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego.

Zanieczyszczone rowy melioracyjne przy ulicy Myśliwskiej/Kupieckiej w pobliżu rampy kolejowej

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2017-09-28 17:25:36

Zanieczyszczone rowy melioracyjne przy ulicy Myśliwskiej/Kupieckiej w pobliżu rampy kolejowej. W rowach zalegają duże ilości śmieci oraz przewrócone krzewy.

Niedrożna kanalizacja deszczowa w podwórzu przy ul. W. Polskiego 7,7a,7b, Źródlanej 1,1A, Zwycięzców 13,14

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2017-08-22 14:58:11

Niedrożna kanalizacja deszczowa w podwórzu przy ul. W. Polskiego 7,7a,7b, Źródlanej 1,1A, Zwycięzców 13,14. Przy intensywnych opadach podwórze jest kompletnie zalane co uniemożliwia mieszkańcom...

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2017-08-22 08:26:12

Przy ulicy Bydgoskiej 42 jest niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny powodujący przy intensywnych opadach deszczu zalewanie całej długości i szerokości ulicy. Była ona w ostatnim czasie...

Basen na ulicy

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2017-07-28 11:54:26

Zalana cała ulica i chodniki.

uszkodzony zawór

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2017-07-10 20:56:55

cieknie woda z wodociągu , od kilku dni

Zapchana studzienka na Placu Ratuszowym

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2017-06-13 10:44:03

Witam, na rogu ulic Ratuszowej i Armii Krajowej, zaraz przy ogródkach na Placu Ratuszowym znajduje się niedrożny odpływ. Jest zapchany piaskiem na prawie całej długości i woda nie odpływa z tego...

BRAK ODPŁYWU I ZEPSUTE STUDZIENKI KANALIZACYJNE

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Poza uprawnieniami
2020-06-08 14:43:02

Dzień dobry , chciał bym zgłosić uszkodzone studzienki kanalizacyjne przy ulicy Perłowej 55 na Radzikowie przy restauracji Ryba z Ikrą . Przy dużych opadach deszczu stoi woda poza tym w sobotę...

Zaniedbany rów melioracyjny wzdłuż ul. Herbowej

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Poza uprawnieniami
2018-02-01 08:26:06

Zwracam się z prośbą o oczyszczenie oraz udrożnienie rowu melioracyjnego wzdłuż ul. Herbowej (osiedle Potop). Rów na całej swojej długości jest zarośnięty wysoką trawą, przepusty pod wjazdami na...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...