Zgłoszenia (176)

Nie świeci latarnia uliczna

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-09-24 13:01:41

Witam na przeciwko posesji na ul. Michałowskiego 30 nie działa latarnia oświetleniowa. Latarnia oświetla ulicę oraz dodatkowo przejście dla pieszych oraz okolice skrzyżowania z ulicą Św....

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. MARIACKA

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-09-23 16:38:15

22.09.2018- Zauważono niedziałające oświetlenie przy ulicy Mariackiej. Z wyrazami szacunku Dariusz Ciesiński.

Awaria latarni ulicznej

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-08-20 16:36:40

Nie działa latarnia uliczna na ulicy Wesołej w Kołobrzegu. Pierwsza latarnia po lewej stronie po wjeździe w ulicę od strony ulicy Mazowieckiej. Proszę o interwencję.

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. STANISŁAWA DUBOIS

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-08-08 10:16:13

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. STANISŁAWA DUBOIS

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. STANISŁAWA DUBOIS

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-08-08 10:11:30

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. STANISŁAWA DUBOIS

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- Al. Św. Jana Pawła II

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-08-08 10:06:38

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- Al. Św. Jana Pawła II

Park za Pomnikiem Zaślubin

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-08-05 18:32:10

Wczoraj(04.08) ok. 22.30 nie włączyła się większość oświetlenia w parku za Pomnikiem Zaślubin od Galerii Mola do środkowego skweru wzdłuż drogi pieszo-rowerowej paliły się pojedyncze lampy albo nie...

Alejki od Sikorskiego do Alei Nadmorskiej

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-08-05 18:14:30

Zgłoszenie z nocy 04.08.2018. Nie działają niektóre latarnie w alejkach przy hotelu Perła Bałtyku

Widzę ciemność, widzę ciemność ...

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-07-29 22:21:42

Od trzech dni w ogóle nie zapala się oświetlenie uliczne na Budowlanej. Oświetleni działa wadliwie od momentu zakończenia przebudowy całej ulicy. Jak już oświetlenie się załączy, to świeci tylko...

Budowana oraz Mariacka

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-07-28 23:16:05

Brak oświetlenia na całej długości ulicy oraz prostopadłych

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...