Zgłoszenia (112)

Niedziałają lampy w podwórzu przy ul. Dworcowej 2-8, Zwycięzców 1-9

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2017-08-09 10:48:51

Nie działają wszystkie lampy na podwórzu przy ul. Dworcowej 2-8, Zwycięzców 1-9

Mocno przechylony klosz

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2017-06-29 11:27:13

Lampa na przeciw Drzymały 7 ma mocno przechylony klosz, który w każdym momencie może spaść. Klosz opiera się na żarówce

Warcislawa III

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2017-06-19 15:46:19

Nie dzialaja 3 zarowki w lampach oswierlajacy ta droge

Latarnia uliczna na Rubinowej przy nr. 44 (ostatnia)

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2017-06-07 09:56:39

Nie świeci, czasem mruga.

prośba o przycięcie.gałęzi

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2018-09-04 10:09:09

proszę o przyciecie gałęzi 2 drzew znajdujących się przy ulicy Wojska Polskiego w Kołobrzegu. światło przevija się przez gęsto zaliścione gałęziw drzew. jedno przy przejściu dla pieszych przy sklepie...

kamienna

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2018-08-02 23:17:34

oświetlenie przy przejściu dla pieszych oświetla drzewo, zmniejszając znacznie widoczność pieszych oczekująych przy przejściu

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. ZŁOTA

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2018-12-13 19:43:29

Zwracam się z uprzejmą prośbą o naprawę niedziałającej lampy ulicznej zlokalizowanej przy ul. Złotej. Z poważaniem Dariusz Ciesiński radny Rady Osiedla nr 5 "Lęborskie".

Słabe oświetlenie

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2018-10-15 19:19:11

Bardzo słabe oświetlenie na drodze rowerowej przy ul. FREDRY / CHODKIEWICZA.

niesymetrycznie rozstawione lampy

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2018-02-07 15:05:26

Lampy zostały zamontowane niesymetrycznie względem siebie co kłóci się z charakterem tej alei zarówno drzewa jak i inne elementy są rozmieszczone symetrycznie na osi widokowej parku

Niedziałające oświetlenie na parkingu przy ul. VI Dywizji Piechoty ( Parking przed Cmentarzem Komunalnym)

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2017-11-17 18:56:16

Niedziałające oświetlenie na parkingu przy ul. VI Dywizji Piechoty ( Parking przed Cmentarzem Komunalnym)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...