Zgłoszenia (168)

Niedziałające oświetlenie przy ul. Słowińców

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-03-20 10:21:33

Zwracam się z prośbą o naprawę niedziałającego oświetlenia przy ul. Słowińców. Pozdrawiam, Łukasz Mielnikiewicz.

niedziałające.od.2 tyg.oswietlenie

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-03-05 21:01:50

prosze o uzupełnienie zarowek w oświetleniu dróg : 1. lampa przy przystanku obok szkoly muzycznej. 2. lampa przy armii krajowej na wysokosci dorabiania kluczy 3. cała ulica łopuskiego przy ekonomie i...

Przepalona świetlówka w lampach

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-02-21 12:44:15

Przepalona świetlówki dwóch latarni przy ul. Kazimierza Wielkiego na wysokości posesji przy ul. Kazimierza Wielkiego 10 i Kazimierza Wielkiego 12.

Zepsuta lampa przy ul. Dworcowej 2-8

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-02-21 08:27:53

Lampa podwórkowa na wysokości wejścia do klatki schodowej przy ul. Dworcowej 6 po zmroku wielokrotnie zapala się i po chwili gaśnie.

Brak oświetlenia

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-02-20 12:06:36

Nie działa lampa na ul. Jagiełły. Bardzo proszę o interwencje ponieważ na ulicy panuje totalna ciemność a w tym rejonie grasują dziki i jest bardzo niebezpiecznie.

Dziura w chodniku

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-02-02 18:24:04

Przy przystanku autobusowym Koszalińska przy wschodniej naprzeciw jednostki wojskowej w stronę Podczela znajduje się dziura- zrobiona po wymianie lamp na LEDowe - problem w tym że ta dziura tam tak...

Uszkodzona lampa

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-02-02 10:15:00

Złamany maszt lampy przy wejsciu do parku nadmorskiego (dzielnica zachodnia- ul Wiosenna ).

Uszkodzona lampa

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-02-01 08:45:07

Uszkodzona lampa (brak klosza). ul. Wschodnia (od strony balkonów), przy ul. Czarnieckiego.

uszkodzone oświetlenie lampy ulicznej

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-01-31 12:59:20

niedziałająca lampa uliczna na wysokości budynku ul. Obozowa 15, Kołobrzeg.

Nie działają światła na wiadukcie

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-01-30 07:23:13

Nie działają światła na schodach wiaduktu od strony miasta i na samym wiadukcie po lewej stronie. W rzeczywistości jest dużo ciemniej niż na zdjęciu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...