Zgłoszenia (163)

Niedziałające oświetlenie uliczne ul. Orłowskiego

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2019-10-21 09:14:33

Po wybudowaniu i oddaniu do użytku drogi osiedlowej na ul. Orłowskiego odcinek pomiędzy ul. Chełmońskiego a ul. Kossaka nie działa oświetlenie uliczne.

Most Portowy

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2019-09-28 15:36:05

Nie działa ok. 4-5 kolorowych lamp na Moście Portowym.

prośba o przycięcie.gałęzi

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2018-09-04 10:09:09

proszę o przyciecie gałęzi 2 drzew znajdujących się przy ulicy Wojska Polskiego w Kołobrzegu. światło przevija się przez gęsto zaliścione gałęziw drzew. jedno przy przejściu dla pieszych przy sklepie...

kamienna

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2018-08-02 23:17:34

oświetlenie przy przejściu dla pieszych oświetla drzewo, zmniejszając znacznie widoczność pieszych oczekująych przy przejściu

Parking przy SP7 nie działa oświetlenie

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2020-03-02 18:56:39

Nie działa oświetlenie nowego parkingu przy szkole podstawowej SP7.

Niedziałające oświetlenie - ul. Złota

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2020-02-08 18:56:36

We wskazanej na mapie lokalizacji nie działa oświetlenie w lampie ulicznej (ciąg pieszy za blokiem mieszkalnym Złota 1 -10).

Niedziałające oświetlenie na nowo powstałym parkingu- ul. Kupiecka

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2020-02-08 18:46:46

Z chwilą udostępniania nowo wybudowanego parkingu na ul. Kupieckiej nie działa oświetlenie.

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. ZŁOTA

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2018-12-13 19:43:29

Zwracam się z uprzejmą prośbą o naprawę niedziałającej lampy ulicznej zlokalizowanej przy ul. Złotej. Z poważaniem Dariusz Ciesiński radny Rady Osiedla nr 5 "Lęborskie".

Słabe oświetlenie

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2018-10-15 19:19:11

Bardzo słabe oświetlenie na drodze rowerowej przy ul. FREDRY / CHODKIEWICZA.

niesymetrycznie rozstawione lampy

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2018-02-07 15:05:26

Lampy zostały zamontowane niesymetrycznie względem siebie co kłóci się z charakterem tej alei zarówno drzewa jak i inne elementy są rozmieszczone symetrycznie na osi widokowej parku

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...