Zgłoszenia (56)

warcislawa III lampa

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-04-04 20:00:07

witam,od dlugiego juz czasu lampa nie dziala , bardzo proszę o fachowe naprawienie tej lampy.

Niedziałające oświetlenie - ul. Złota 11A

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-04-01 14:53:00

Zwracam się z prośbą o naprawę niedziałającego oświetlenia przy ul. Złotej 11A. Pozdrawiam

LATARNIA

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-03-28 21:49:21

LATARNIA OD KILKU DNI NIE ŚWIECI. LOKALIZACJA U ZABIEGU ULIC CHODKIEWICZA I BEMA PIERWSZA LATARNIA OŚWIETLAJĄCA CHODNIK NA PRZECIWKO "WARZYWNIAKA"

Niedziałające oświetlenie przy ul. Słowińców

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-03-20 10:21:33

Zwracam się z prośbą o naprawę niedziałającego oświetlenia przy ul. Słowińców. Pozdrawiam, Łukasz Mielnikiewicz.

niedziałające.od.2 tyg.oswietlenie

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-03-05 21:01:50

prosze o uzupełnienie zarowek w oświetleniu dróg : 1. lampa przy przystanku obok szkoly muzycznej. 2. lampa przy armii krajowej na wysokosci dorabiania kluczy 3. cała ulica łopuskiego przy ekonomie i...

Przepalona świetlówka w lampach

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-02-21 12:44:15

Przepalona świetlówki dwóch latarni przy ul. Kazimierza Wielkiego na wysokości posesji przy ul. Kazimierza Wielkiego 10 i Kazimierza Wielkiego 12.

Zepsuta lampa przy ul. Dworcowej 2-8

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-02-21 08:27:53

Lampa podwórkowa na wysokości wejścia do klatki schodowej przy ul. Dworcowej 6 po zmroku wielokrotnie zapala się i po chwili gaśnie.

Brak oświetlenia

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-02-20 12:06:36

Nie działa lampa na ul. Jagiełły. Bardzo proszę o interwencje ponieważ na ulicy panuje totalna ciemność a w tym rejonie grasują dziki i jest bardzo niebezpiecznie.

Dziura w chodniku

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-02-02 18:24:04

Przy przystanku autobusowym Koszalińska przy wschodniej naprzeciw jednostki wojskowej w stronę Podczela znajduje się dziura- zrobiona po wymianie lamp na LEDowe - problem w tym że ta dziura tam tak...

Uszkodzona lampa

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-02-02 10:15:00

Złamany maszt lampy przy wejsciu do parku nadmorskiego (dzielnica zachodnia- ul Wiosenna ).

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...