Zgłoszenia (248)

Trzy nieświecące oprawy na moście Portowym.

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2020-01-24 15:45:33

Awaria Oświetlenia

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2020-01-18 11:51:19

Dzień dobry, Proszę o usunięcie awarii oświetlenia na ul. Wylotowej 32. Od zakończenia remontu ulicy nie świeca lampy. Pozdrawiam Bartosz Wójcik

Niedziałające oświetlenie uliczne ul. Orłowskiego

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2019-10-21 09:14:33

Po wybudowaniu i oddaniu do użytku drogi osiedlowej na ul. Orłowskiego odcinek pomiędzy ul. Chełmońskiego a ul. Kossaka nie działa oświetlenie uliczne.

Most Portowy

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2019-09-28 15:36:05

Nie działa ok. 4-5 kolorowych lamp na Moście Portowym.

prośba o przycięcie.gałęzi

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2018-09-04 10:09:09

proszę o przyciecie gałęzi 2 drzew znajdujących się przy ulicy Wojska Polskiego w Kołobrzegu. światło przevija się przez gęsto zaliścione gałęziw drzew. jedno przy przejściu dla pieszych przy sklepie...

kamienna

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2018-08-02 23:17:34

oświetlenie przy przejściu dla pieszych oświetla drzewo, zmniejszając znacznie widoczność pieszych oczekująych przy przejściu

test

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2021-02-15 16:44:33

test

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. GIEŁDOWA

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2020-12-04 11:55:18

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. GIEŁDOWA

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE UL. ZŁOTA

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2020-11-12 12:24:47

Niedziałające oświetlenie ul. Złota.

Parking przy SP7 nie działa oświetlenie

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2020-03-02 18:56:39

Nie działa oświetlenie nowego parkingu przy szkole podstawowej SP7.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...