Zgłoszenia (112)

Nie działa lampa na terenie zielonym przy ul. Jagiellońskiej 17

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2019-01-04 12:36:18

Nie działa lampa przy ścieżce na terenie zielonym na wprost od wejścia do budynku przy ul. Jagiellońskiej 17 za parkingiem, za sklepem mięsnym.

Nie działają lampy

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2019-01-04 07:50:19

Przy ul. Wybickiego (od strony boiska) nie działają 2 lampy przy chodniku.

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. SIENKIEWICZA

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-12-13 19:50:28

Zwracam się z uprzejmą prośbą o naprawę niedziałających 3 lamp ulicznych zlokalizowanych przy ul. Sienkiewicza.

Niedziałające oświetlenie przy niedawno...

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-12-13 12:29:29

Niedziałające oświetlenie przy niedawno wybudowanym przejściu dla pieszych przy ulicy Towarowej.

Brak częściowego oświetlenia

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-12-10 09:27:45

Brak częściowego oświetlenia na ul. ppor. E. Łopuskiego na odcinku: rzeka - ZUS.

Świetlna dekoracja świąteczna.

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-12-10 07:56:41

Jest za krótki kabel połączeniowy do latarni, trochę powieje i wtyczka wyciąga się sama. Jest to pierwsza dekoracja na ulicy Gierczak patrząc od strony wejścia do muzeum.

Niedziałająca latarnia uliczna ul. Wiedeńska / ul. Brukselska (Os.Europejskie)

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-12-09 18:57:21

Zwracam się z prośbą o naprawę niedziałającego oświetlenia na skrzyżowaniu ulic Wiedeńska / Brukselska (Os. Europejskie). Pozdrawiam, Łukasz Mielnikiewicz.

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. E. ŁOPUSKIEGO

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-12-09 11:57:38

Zwracam się z prośbą o naprawę oświetlenia ulicznego na ul. E. Łopuskiego, ponieważ jego brak szczególnie o tej porze roku stwarza niebezpieczeństwo potrącenia pieszego na przejściu dla pieszych. Z...

Niedziałające oświetlenie przy zejściu z kładki nad torami, łączącej ul. Okopową z ul. Zdrojową od strony ul. Okopowej.

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-12-03 20:54:54

Uprzejmie zwracam się z prośbą o naprawę niedziałającego oświetlenia przy zejściu z kładki nad torami ( łączącej ul. Okopową z ul. Zdrojową ) od strony ul. Okopowej. Z poważaniem Dariusz...

Niedziałające oświetlenie na całej długości kładki nad torami, łączącej ul. Okopową z ul. Zdrojową.

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-12-03 20:50:20

Zwracam się z prośbą o dokonanie naprawy niedziałającego oświetlenia na całej długości kładki nad torami, łączącej ul. Okopową z ul. Zdrojową. Z poważaniem Dariusz Ciesiński

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...