Zgłoszenia (248)

Nie działające kilka lamp, Aleją Nadmorska

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2021-07-18 00:04:23

Proszę o naprawę kilku lamp przy Aleji Nadmorskiej. Lampy nie działają juz od miesiąca.

Niedziałające oświetlenie na pasie nadmorskim.

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2021-07-10 08:36:42

Na promenadzie jest dużo niedziałających lamp. Szczególnie między zejściami od Sanatorium Perła Bałtyku i kortami tenisowymi jak widać na zdjęciu. W innych miejscach występują pojedyncze...

Uszkodzona lampa przy ul.W. Polskiego 26

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2021-07-09 12:11:27

Uszkodzona lampa podwórkowa pomiędzy budynkami W.Polskiego 24-25 a W.Polskiego 20-21 przy ścianie budynku przy ul. W.Polskiego 26. Lampa po zmierzchu cyklicznie zapala się i gaśnie.

latarnie przy deptaku

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2021-07-03 22:57:00

Od minimum 2 tygodni nie swica sie 2 lampy przy deptaku. Serio nikt tego nie kontroluje?

Niedziajace oświetlenie na całym pasie nadmorskim

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2021-07-02 14:45:35

W nocy jest mnóstwo niedziałających oświetleń na całym pasie nadmorskim i szczególnie na wysokości kortów tenisowych. Wskazana lokalizacja to dwa niedziałające oświetlenia na wprost ulicy...

Nie świecą lampy, Radomska 26, 27 i okolice

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2021-06-29 14:24:02

Prosimy o interwencję, lampy nie świecą sporo dni

gasnące lampy

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2021-06-27 09:01:24

lampy nie świecą od kilku dni. Prosimy o interwencję. Radomska 26, 27 itd

Niedziałające lampy na ul. Janiska

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2021-05-12 23:16:33

Na prośbę mieszkańców Osiedla Rzemieślnicze proszę o naprawę niedziałających łącznie 4 szt. lamp drogowych na całym odcinku ul. Janiska. pozdrawiam Łukasz Mielnikiewicz

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE UL. ZŁOTA

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2021-05-10 10:17:49

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE UL. ZŁOTA

Niedziałające oswietlenie

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2021-05-08 13:40:39

Niedziałajaca lampa drogowa przy ulicy Kupieckiej

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...