Zgłoszenia (147)

Niedziałające oświetlenie przy niedawno...

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-12-13 12:29:29

Niedziałające oświetlenie przy niedawno wybudowanym przejściu dla pieszych przy ulicy Towarowej.

Brak częściowego oświetlenia

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-12-10 09:27:45

Brak częściowego oświetlenia na ul. ppor. E. Łopuskiego na odcinku: rzeka - ZUS.

Świetlna dekoracja świąteczna.

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-12-10 07:56:41

Jest za krótki kabel połączeniowy do latarni, trochę powieje i wtyczka wyciąga się sama. Jest to pierwsza dekoracja na ulicy Gierczak patrząc od strony wejścia do muzeum.

Niedziałająca latarnia uliczna ul. Wiedeńska / ul. Brukselska (Os.Europejskie)

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-12-09 18:57:21

Zwracam się z prośbą o naprawę niedziałającego oświetlenia na skrzyżowaniu ulic Wiedeńska / Brukselska (Os. Europejskie). Pozdrawiam, Łukasz Mielnikiewicz.

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. E. ŁOPUSKIEGO

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-12-09 11:57:38

Zwracam się z prośbą o naprawę oświetlenia ulicznego na ul. E. Łopuskiego, ponieważ jego brak szczególnie o tej porze roku stwarza niebezpieczeństwo potrącenia pieszego na przejściu dla pieszych. Z...

Niedziałające oświetlenie przy zejściu z kładki nad torami, łączącej ul. Okopową z ul. Zdrojową od strony ul. Okopowej.

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-12-03 20:54:54

Uprzejmie zwracam się z prośbą o naprawę niedziałającego oświetlenia przy zejściu z kładki nad torami ( łączącej ul. Okopową z ul. Zdrojową ) od strony ul. Okopowej. Z poważaniem Dariusz...

Niedziałające oświetlenie na całej długości kładki nad torami, łączącej ul. Okopową z ul. Zdrojową.

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-12-03 20:50:20

Zwracam się z prośbą o dokonanie naprawy niedziałającego oświetlenia na całej długości kładki nad torami, łączącej ul. Okopową z ul. Zdrojową. Z poważaniem Dariusz Ciesiński

Nie świecą lampy

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-12-03 19:31:13

Nie świecą lampy na ulicy Łopuskiego przy Wenedzie.

Niedziałająca latarnia uliczna i drzewa do przycięcia

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-11-27 12:01:54

Proszę o usunięcie awarii nieświecącej latarni ulicznej przy ulicy Wesołej i przycięcie gałęzi wokół niej. Pierwsza latarnia po lewej stronie po wjeździe z ulicy Mazowieckiej,

Niedziałające oświetlenie- ul. Słowińców

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-11-25 19:27:00

Niedziałające oświetlenie- ul. Słowińców

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...