Zgłoszenia (7)

Niesprawna sygnalizacja - skrzyżowanie Solna - Zygmuntowska.

Niesprawna sygnalizacja świetlna
Ukończone
2019-10-01 09:01:05

Od piątku 18.09.2019r. nie działa sygnalizacja.

Przekszywiony sygnalizator

Niesprawna sygnalizacja świetlna
Ukończone
2019-09-26 13:29:51

Na skrzyżowaniu ul. Solnej z Warzelniczą przekrzywiony jest sygnalizator dla rowerzystów

włącznik światła zielonego

Niesprawna sygnalizacja świetlna
Ukończone
2018-10-12 12:59:42

nie działa włącznik światła zielonego zlokalizowany w przy ścieżce rowerowej ( ten dla rowerzystów) jadących w stronę stadionu.

Brak oświetlenia po remoncie mostu

Niesprawna sygnalizacja świetlna
Ukończone
2018-01-27 19:39:04

Co jest powodem ,że ciągle jest brak lamp ulicznych na moście na Parsecie na ul Łopuskiego po dawno już ukończonym remoncie ?

Usterka sekundnika

Niesprawna sygnalizacja świetlna
Poza uprawnieniami
2020-02-24 11:19:47

Przejście dla pieszych na ul. Kamiennej - niedziałający sekundnik.

Licznik sygnalizacji świetlnej

Niesprawna sygnalizacja świetlna
Poza uprawnieniami
2020-01-22 22:40:53

Dzień dobry, już ok miesiąc nie działają nowe liczniki odmierzające czas do zmiany światła. Pozdrawiam Marcin Baryła

Nie świeci się światło zielone dla pieszych.

Niesprawna sygnalizacja świetlna
Poza uprawnieniami
2019-07-17 15:32:13

Na ul. Koszalińskiej na wysokości nr 36 od strony parkingu E.Leclerc, na sygnalizatorze S-5 nie świeci się światło zielone.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...