Zgłoszenia (2)

Pojemnik zabrany a piasek został ul. Zwycięzców 1-3

Odśnieżanie
Ukończone
2018-07-19 13:21:02

W podwórzu przy budynku przy ul. Zwycięzców 1-3 zalega hałda piasku z pojemnika używanego w zimie przez "Zieleń Miejską" do posypywania chodników. Zieleń zabrała swój pojemnik, natomiast piasek...

likwidacja zagrożenia oblodzona.jezdnia

Odśnieżanie
Ukończone
2018-02-08 20:37:06

Od 3 proszę różne sluzby oraz administratora wspólnoty Sobański o posypanie ulic wewnątrz osiedla przy Wojska Polskiego 29 30 31 oraz bloków przyległych i drogi osiedlowej ul Frankowskiego od garazy...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...