Zgłoszenia (12)

Uszkodzone ogrodzenie chroniące wydmy na plaży

Zanieczyszczenia na plaży
W realizacji
2020-08-05 16:46:55

Siatka odgradzająca wydmy od plaży jest uszkodzona, dzięki czemu, pomimo żółtej tablicy zakazującej wchodzenia na wydmy, ludzie korzystają z dzikiego przejścia do ścieżki rowerowej.

Przepełniony kosz na śmieci na plaży Podczele

Kosze pełne odpadów
Ukończone
2020-04-29 16:25:51

Przepełniony kosz na śmieci na plaży Podczele, w połowie drogi między głównym zejściem na plażę w podczelu a niebieskim punktem widokowym (w stronę Sianożęt)

Erozja wydm i nabrzeża, walące się drzewa

Zanieczyszczenia na plaży
Ukończone
2020-03-21 15:08:13

Czy planowane są jakieś prace wzmocnienia wydm i nabrzeża na plaży wzdłuż ścieżki rowerowej od Arki do Podczela i dalej do Sianożęt? Po ostatnich sztormach szczególnie widać poziom dewastacji brzegu...

Rozpadające się i powyginane ogrodzenie Stadionu Miejskiego.

Kosze pełne odpadów
Ukończone
2019-07-18 08:52:17

Rozpadające się i powyginane ogrodzenie Stadionu Miejskiego - fragment ogrodzenia łączony "fachowo" na trytytki został uszkodzony i reszta też ledwo się trzyma.

Wejscie główne na plażę z ul. NORWIDA

Zanieczyszczenia na plaży
Ukończone
2019-07-17 17:33:06

Zejscie z Norwida na plażę zasypane piachem tak skutecznie ze osoby niepełnosprawne nie moga wjechać na czesc utwardzoną przy wejściu. Wielka szkoda ze taki stan rzeczy się powtarza ponieważ w roku...

USZKODZONE KOSZE NA ŚMIECI

Kosze pełne odpadów
Ukończone
2019-07-10 22:08:50

Zwracam się z prośba o dokonanie naprawy lub wymiany uszkodzonych koszy na śmieci znajdujących się przy zejściu technicznym na plażę centralną. Stan techniczny pojemników jest bardzo zły, co można...

ZAŚMIECONE ZEJŚCIE TECHNICZNE NA PLAŻĘ CENTRALNĄ

Zanieczyszczenia na plaży
Ukończone
2019-07-10 10:11:42

Zwracam się z prośbą o uprzątniecie śmieci zalegających na całej długości zejścia technicznego na plażę centralną, zlokalizowanego tuż przy molo. Pozdrawiam Dariusz Ciesiński

Molo Spacerowe

Zanieczyszczenia na plaży
Ukończone
2019-06-19 20:56:40

Na Molu spacerowym od strony wejścia, deski nie są przykręcone na całej długości. Niedokręcone deski odstają.

Betonowe bloki pod molo

Zanieczyszczenia na plaży
Ukończone
2017-07-20 09:47:03

Pod molo z piachu wyłaniają sie betonowe bloki, na których można się nieźle pokaleczyć. Czy mogą zostać one uprzątnięte?

Molo

Zanieczyszczenia na plaży
Ukończone
2017-07-09 23:17:48

Za dużo lamp nie działa na molu, pełnia sezonu i nikt o to nie zadbał?

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...