Zgłoszenia (15)

Brak stojaków

Problemy rowerzystów
Ukończone
2017-09-20 17:17:43

Brak stojaków rowerowych na ulicy Debois, co z pewnością ułatwiło by rowerzystom mieszkającym na tej ulicy parkowanie rowerów. Rozumiem, że ulica objęta jest zakazem ruchu w obu kierunkach, ale co z...

zarastająca ścieżka rowerowa

Problemy rowerzystów
Ukończone
2017-07-15 20:19:18

trawa wrastająca w ścieżkę rowerową, z tego powodu w tym miejscu ścieżka rowerowa jest węższa około 30% Prosimy o interwencję.

utrudniony przejazd dla rowerzystów

Problemy rowerzystów
Ukończone
2017-07-15 20:12:09

nisko rosnące gałęzie drzew (chyba morwa) na rondzie ulica Młyńska, sterczą tam bardzo nisko suche gałęzie, nocą bardzo niebezpieczny przejazd dla rowerzystów, można tam nieźle pokaleczyć twarz lub...

Wykluczające się oznakowanie pionowe i poziome

Problemy rowerzystów
Ukończone
2017-07-10 13:25:40

Witam. Po zakończeniu inwestycji "Przebudowa ścieżki rowerowej do Podczela" wg znaków pionowych zmieniono umiejscowienie ścieżki rowerowej i ciągu pieszego w końcowym odcinku ul. Brzeskiej. Niestety...

Niebezpieczny zakręt

Problemy rowerzystów
Ukończone
2017-07-06 17:51:29

Na ścieżce rowerowej przy ul. Rodziewiczówny na wysokości ul. Reymonta, ścieżka rowerowa prowadzi po zakręcie, z prostej drogi rowerowej skręca w lewo do parku. Na zakręcie rowerzyści nie mają żadnej...

Prośba o usunięcie gałęzi wisząch nad ścieżką

Problemy rowerzystów
Ukończone
2017-06-22 09:00:11

Proszę o usunięcie gałęzi brzóz rosnących przy ścieżce rowerowej wzdłuż ulicy Żurawia, na wysokości sklepu Majster Plus, które zwisają nad ścieżką, ograniczając widoczność i możliwość przejazdu pod...

Zbyt wąska, zarastająca trawą i gałęziami

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2017-10-10 10:58:31

Zwracam się z prośbą o wymianę nawierzchni i uprzątniecie gałęzi i konarów oraz trawy, która zarasta ścieżkę. Jadąc, konar zablokował się w błotniku i zrobił na wylot w nim dziurę. Jest to ścieżka...

Brak łączności trasy rowerowej na ulicy Myśliwskiej/Fredry

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2017-09-24 22:39:31

Droga rowerowa biegnąca od ulicy Fredry kończy się na przejeździe kolejowym, nie ma znaku, który mówiłby że Ścieżka rowerowa się kończy- pozostaje to w domyśle. Dopiero 50 m dalej jest znak...

Brak ciągłości ścieżki rowerowej, pzrzeszkoda w postaci sygnalizacji tylko dla pieszych

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2017-09-20 17:34:56

Jest to jawna dyskryminacja rowerzystów: mieszkańców i turystów. Swobodnie można byłoby namalować tam przejazd dla roweró tym bardziej, że jest to ulica z ograniczeniem prędkości do 20 km/h

Brak połączenia ulicy Tarnowskiego z ulicą Koszalińską poprzez ścieżkę rowerową

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2017-09-20 17:28:07

Zmusza to rowerzystów do przeciskania się razem z pieszymi na wąskim chodniku. Jest to zagrożenie dla turystów i mieszkańców

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...