Zgłoszenia (29)

Prośba o usunięcie gałęzi wisząch nad ścieżką

Problemy rowerzystów
Ukończone
2017-06-22 09:00:11

Proszę o usunięcie gałęzi brzóz rosnących przy ścieżce rowerowej wzdłuż ulicy Żurawia, na wysokości sklepu Majster Plus, które zwisają nad ścieżką, ograniczając widoczność i możliwość przejazdu pod...

Lampa na ścieżce rowerowej

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2018-08-17 14:14:06

Na ulicy Koszalińskiej poruszanie się rowerem mocno utrudnia zamontowana na ścieżce lampa. W miejscu widocznym na zdjęciu już i tak jest ciężko poruszać się płynnie, bo zupełnie nie widać, czy z...

Bardzo słabe oznakowanie ścieżek rowerowych!!!

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2018-08-08 13:12:32

Problem istnieje niestety na większości ścieżek rowerowych w Kołobrzegu (ale chyba można dodać tylko jedno zdjęcie do zgłaszanej "usterki"): 1. nie widać znaków poziomych, są powycierane lub...

Dziurawa ścieżka rowerowa przy ulicy Fredry (ciąg pieszo-rowerowy od przejazdu kolejowego aż po amfiteatr

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2018-01-26 20:13:28

Jadąc w stronę przejazdu kolejowego na FREDRY ścieżką rowerową można po jej prawej stronie natrafić na sporej wielkości dziury- niekiedy porośnięte w dodatku trawą. Zmniejsza to szerokość ścieżki i...

Zbyt wąska, zarastająca trawą i gałęziami

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2017-10-10 10:58:31

Zwracam się z prośbą o wymianę nawierzchni i uprzątniecie gałęzi i konarów oraz trawy, która zarasta ścieżkę. Jadąc, konar zablokował się w błotniku i zrobił na wylot w nim dziurę. Jest to ścieżka...

Brak łączności trasy rowerowej na ulicy Myśliwskiej/Fredry

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2017-09-24 22:39:31

Droga rowerowa biegnąca od ulicy Fredry kończy się na przejeździe kolejowym, nie ma znaku, który mówiłby że Ścieżka rowerowa się kończy- pozostaje to w domyśle. Dopiero 50 m dalej jest znak...

Brak ciągłości ścieżki rowerowej, pzrzeszkoda w postaci sygnalizacji tylko dla pieszych

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2017-09-20 17:34:56

Jest to jawna dyskryminacja rowerzystów: mieszkańców i turystów. Swobodnie można byłoby namalować tam przejazd dla roweró tym bardziej, że jest to ulica z ograniczeniem prędkości do 20 km/h

Brak połączenia ulicy Tarnowskiego z ulicą Koszalińską poprzez ścieżkę rowerową

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2017-09-20 17:28:07

Zmusza to rowerzystów do przeciskania się razem z pieszymi na wąskim chodniku. Jest to zagrożenie dla turystów i mieszkańców

Niezgodność znaku drogowego

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2017-09-20 17:15:01

Niezgodność znaku z wyglądem ścieżki- na ścieżce nie ma wydzielonej części dla rowerzystów i osobno dla pieszych choć znak na to wskazuje, że tak jest, w dodatku szerokość jest zmniejszona przez...

Zbyt wąski odcinek ciągu pieszo-rowerowego

Problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2017-09-20 17:01:22

Znak drogowy wskazuje, że ścieżka jest wydzielona dla rowerzystów i dla pieszych., ale na tym fragmencie nie mieści rower, a co dopiero 2 rowery jadące w przeciwnym kierunku, które siebie nie widzą...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...