Zgłoszenia (44)

Wystające gałęzie drzew na moście nad Kanałem Drzewnym

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-08-06 14:36:17

Proszę o przycięcie wystających gałęzi drzew na moście nad Kanałem Drzewnym -ul. Łopuskiego.

Uschnięte drzewo na skwerze im. Henryka Martensa

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-08-06 14:31:33

Uschnięte drzewo na skwerze im. Henryka Martensa u zbiegu ulic Zwycięstwa i Pomorskiej.

Matejki

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-08-05 17:17:14

Pas zieleni wychodzi na pas drogowy

zarośnięte drzewami latarnie 3 sztuki przy ulicy chodkiewicza na przeciw parkingu strzeżonego

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-07-28 21:28:30

witam na ulicy chodkiewicza na przeciwko parkingu strzeżonego wzdłuż ulicy do łuku są trzy zarośnięte przez drzewa latarnie. oświetlają koronę drzewa a nie ulice . obok przystanku jest przejscie dla...

Bujna roślinność przy bloku mieszkalnym Grochowska 6

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-07-23 02:17:43

Uprzejmie proszę o dokonanie przycięcia roślinności znajdującej się w bezpośrednim kontakcie z południową częścią elewacji bloku mieszkalnego Grochowska 6 (dz. nr 163/18, ob. ew. nr 13 MK). Coraz...

Krzaki zbyt rozrośnięte

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-07-18 16:55:54

Proszę o przecięcie krzaków na ul. GDAŃSKIEJ podczas wymijania pojazdów dochodzi do zarysowania powłoki lakierniczej. Zbyt mocno wychodzą na drogę. A nie były przycinane od ubiegłego roku.

Barszcz sosnowskiego

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-07-04 00:27:05

We wskazanym miejscu na działce należącej do zieleni miejskiej, tuż za ogrodzeniem ROD rośnie ogromny barszcz sosnowskiego. Rozpoznanie potwierdzone przez barszcz.edu.pl Narazie widzę dwa...

Barszcz sosnowskiego na ul. Paryskiej podejście nr 2

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-06-26 14:02:55

Barszczyk przycięty, owszem ale tydzień później wypuścił kwiaty. Żeby usunięcie barszczu było skuteczne należy postępować wg określonych zasad. Nie wystarczy wyciąć i po temacie. Jak to zrobić?...

Lipa

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-06-03 21:00:53

Usycha nowonasadzona lipa przy łączniku ulic kupieckiej i złotej.obok parkingu stokrotki.brak wody!

Skoście trawę na placu pokoleń

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2018-06-01 13:39:48

Za wichłaczem fajny plac zabaw ale wstyd że trawa nieskoszona.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...