Zgłoszenia (103)

Przerośnięte żywopłoty wzdłuż Kossaka

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
W realizacji
2020-02-19 10:06:18

Czy ktoś w końcu zrobi porządek z przerośniętymi żywopłotami wzdłuż ul. Kossaka. Od ponad roku pomimo wielu zgłoszeń nic nie zostało zrobione. Utrudniają przejście chodnikiem jak i widoczność przy...

Ul. Kossaka - tuje w dalszym ciagu wystają pół metra na chodnik

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
W realizacji
2019-12-15 17:42:11

Powtórne zgłoszenie - rok temu ktoś zgłosił ten problem (zgłoszenie z dnia 16 października 2018 r.). Zakończony został takim wpisem "Właściciel nieruchomości przy ul. Kossaka w Kołobrzegu został w...

Zaniedbany teren przy Bulwarze Marynarzy Okrętów Pogranicza

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
W realizacji
2019-06-28 22:32:22

Zwracam się z prośbą o przycięcie drzew i krzewów wzdłuż Bulwaru Marynarzy Okrętów Pogranicza. Jest to teren bardzo zaniedbany. Pobliskie zakrzaczenia upodobali sobie pijaki i menele, którzy nie dość...

Drzewo

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2020-02-17 13:32:47

W parku między kładką a internatem Szkoły Medycznej kładzie się drzewo na chodniku i przeszkadza się w poruszaniu się pieszych po chodniku

Gałęzie drzewa i krzewy do przycięcia - ul. Zwycięzców.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2020-02-07 09:27:27

Gałęzie drzewa i krzewy uniemożliwiają swobodne przejście chodnikiem.

Drzewo na sciezce rowerowej nadmorskiej

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2020-02-05 22:19:02

O godz. 21:30 przewrócilo/zlamalo sie suche drzewo na sciezke rowerowa przez która jeszcze minute wczeszniej przejezdzali rowerzysci. Drzewo lezy w poprzek na drodze rowerowej i twarza...

Krzewy do przycięcia - ul. Frankowskiego.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-12-09 08:21:37

Krzew przerósł przez płot i przeszkadza w swobodnym przejściu chodnikiem.

Wyrwane krzewy Rododendronów w Parku Generała Jana Henryka Dąbrowskiego

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-12-06 15:49:55

Zgłaszam wyrwane przez wandali krzewy Rododendronów w Parku Generała Jana Henryka Dąbrowskiego.

Zalegające liście na chodniku .

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-12-01 16:37:18

Od ponad dwóch tygodni na chodniku leżą liście i nie tylko ,to samo dotyczy trawników .Ta sytuacja ma miejsce na ul. Dworcowej 19 -25 .Zbliża się zima a porządek z liśćmi stoi w miejscu .

Przycięcie przerośniętego krzewu

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-11-27 21:48:40

Proszę o wycięcie starych, połamanych i przechylonych gałęzi dużego krzewu na skwerze przy ulicy Orłowskiego. Przy okazji można by było wyciąć połamane i nisko rosnące gałęzie na pozostałych drzewach...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...