Zgłoszenia (100)

LAMPA OŚWIETLAJĄCA KORONĘ DRZEWA

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Poza uprawnieniami
2018-09-08 17:02:45

Witam Państwa. Proszę o interwencję w sprawie przycięcia korony drzewa. drzewo stoi na ulicy koszalińskiej obok skrzynki elektrycznej przy skrzyżowaniu z ul. wschodnią. Lampa oświetla koronę a nie...

W Kanale Drzewnym za szpitalem leży przewrócone drzewo

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Poza uprawnieniami
2018-08-21 16:45:12

Toruje ono możliwość bezpiecznego przepływu kajakiem oraz stanowi ogólne zagrożenie. Dodatkowo kanał bardzo się na tym odcinku wypłacił należałby przemyśleć jego zlecenie jego...

suche drzewo

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Poza uprawnieniami
2018-03-22 09:10:53

suche, pochylone na chodnik drzewo na szlaku uczęszczanym przez młodzież ze szkoły podstawowej nr 4, 7 oraz mieszkańców ogrodów

iglaki utrudniające przejście pieszym

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Poza uprawnieniami
2017-07-15 20:01:08

Od wielu lat zarastająca ścieżka dla pieszych w parku obok RCK, piesi muszą wchodzić na ścieżkę rowerową , zbyt wąskie przejście (czy można przyciąć te cisy które tam rosną?)

Zanieczyszczenia na chodniku przy ul. Grochowskiej 9-10

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Odmowa
2019-12-04 15:43:13

Uprzejmie proszę o uporządkowanie i wysprzątanie chodnika przy ul. Grochowskiej 9-10 (dz. nr 161 ob. ew. nr 13 MK). Z wyrazami szacunku Piotr Rzepka radny Rady Osiedla nr 5 "Lęborskie".

Taras widokowy w Podczelu

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Odmowa
2019-09-01 21:40:20

W Podczelu przy ścieżce rowerowej (zejście na plażę) znajduje się tak zwany taras widokowy. Obecnie jedynie co można zobaczyć z tego tarasu to widok na krzaki bzu, gałęzie i wysoką trawę (chwasty)....

Przycięcie krzewów.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Odmowa
2019-07-22 08:53:09

Proszę o przycięcie krzewów wychodzących poza obręb murku. Krzaki nie przycinane od wielu lat. Podejrzewam, że celowo bo to jakiś chory zamysł. Tylko że wygląda to jakby ,powiedział Stanisław Anioł,...

Przycinka drzew - gałęzi które przesłaniają światło słoneczne

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Odmowa
2018-06-07 11:33:21

Bardzo proszę o interwencje w sprawie rosnących drzew przy ul. Unii Lubelskiej budynek nr 51 - 53 ( w załączniku zdjęcie ) Drzewa - liście przysłaniają światło słoneczne co w poprzednich latach...

Kołobrzeg

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Odmowa
2017-10-05 17:22:17

Proszę o przycięcie drzew Dworcowa 21 ,drzewa powodują że mam cały dzień ciemno w mieszkaniu .Prócz tego mam wilgoć na tej ścianie szczytowej .

zapuszczone krzewy

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Odmowa
2017-06-21 20:57:14

wychodzą na chodnik zasłaniają murek i ławki. nie wygląda to ładnie . można / trzeba przyciąć

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...