Zgłoszenia (89)

Drzewa/krzewy do przycięcia ograniczające przejście chodnkiem - Aleja Świętego Jana Pawła II.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-07-31 09:07:57

Drzewa do przycięcia - Aleja Świętego Jana Pawła II.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-07-31 09:06:11

Przewrócone drzewo ogranicza swobodne poruszanie się po ścieżce rowerowej - ul. Młyńska.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-07-26 12:16:14

Przerośnięte gałęzie drzew uniemożliwiają wysokim osobom przejście chodnikiem - ul. Armii Krajowej / Sybiraków.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-07-15 08:38:12

Przerośnięte krzaki uniemożliwiają przejście chodnikiem - park przy RCK.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-07-12 10:40:22

Krzaki utrudniają przejście chodnikiem

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-07-04 21:34:22

Krzaki utrudniają normalne chodzenie chodnikiem. Potrzebne jest przycięcie gałęzi.

dojście na plazę / sciezka rowerowa

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-07-04 10:04:02

Prośba o wycięcie krzaków na skrzyżowaniu ścieżki rowerowej ze ścieżką pieszą nad morze. Wychodząc z parku nie widać nadjeżdżających rowerów i odwrotnie rowery nie widzą pieszych. jest to...

NIEWYKOSZONA TRAWA W POBLIŻU RAMPY KOLEJOWEJ PRZY ULICY MYŚLIWSKIEJ ORAZ ZA SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ NR 7

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-07-01 11:35:35

Zwracam się z prośbą o wykoszenie trawy przy rampie kolejowej przy ulicy Myśliwskiej oraz za Szkołą Podstawową nr 7, gdyż trawa w tym roku nie była wykaszana ani razu. Są to miejsca często...

Zaniedbany teren przy Bulwarze Marynarzy Okrętów Pogranicza

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-06-28 22:34:35

Proszę o przycięcie krzewów przy Bibliotece wzdłuż Bulwaru Marynarzy Okrętów Pogranicza - schody, dojdcie do ul. Łopuskiego

Zaniedbany teren przy Bulwarze Marynarzy Okrętów Pogranicza

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2019-06-28 22:31:05

Zwracam się z prośbą o przycięcie drzew i krzewów wzdłuż Bulwaru Marynarzy Okrętów Pogranicza. Jest to teren bardzo zaniedbany. Pobliskie zakrzaczenia upodobali sobie pijaki i menele, którzy nie dość...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...